مهر/ هیئت پاکستانی از نمایشگاه ملی دستاوردها و توانمندی‌های هوا فضای سپاه پاسداران بازدید کرد.

هیئت نظامی پاکستان به سرپرستی دریابان «عبدالباسط بات»، مدیرکل آموزش ارتش پاکستان با سرتیپ پاسدار غلامرضا نوشادی، معاون تربیت و آموزش سپاه دیدار کرد.

هیئت پاکستانی در ابتدای این برنامه از نمایشگاه ملی دستاوردها و توانمندی های تجهیزاتی نیروی هوا فضای سپاه بازدید کردند.

معاون تربیت و آموزش سپاه در این نشست مشترک که مسئولین تربیت و آموزش سپاه و نیروهای زمینی، هوافضا و دریایی سپاه نیز حضور داشتند، ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم به هیئت پاکستانی، با تاکید بر اشتراکات مهم دینی، فرهنگی و حسن همجواری دو کشور به تشریح عملکرد و توانمندی های آموزشی و عملیاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اوج تحریم های ظالمانه و همه جانبه استکبار جهانی پرداخت.

سردار نوشادی همچنین در این دیدار با تاکید بر نقش و تاثیر دیپلماسی آموزشی بر دیپلماسی دفاعی و سیاست خارجی کشورها، آمادگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای توسعه و افزایش سطح روابط و تعاملات آموزش نظامی دو کشور را اعلام کرد.

در ادامه این نشست دریابان عبدالباسط بات با اظهار خشنودی از سفر به جمهوری اسلامی ایران و تشکر از میزبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تحسین توانمندی ها و پیشرفت های فناورانه سپاه پاسداران در حوزه هوافضا، از سطح بالای پیشرفت ها و آمادگی عملیاتی سپاه علیرغم تحریم‌های گسترده ابراز شگفتی و خشنودی کرد.

مدیرکل آموزش ارتش پاکستان در این نشست بر افزایش سطح همکاری و تعاملات آموزش های نظامی ۲ کشور تاکید و اعلام آمادگی کرد.

در دیدار هیئت نظامی پاکستان با معاون تربیت و آموزش سپاه بر ارتقای سطح همکاری و تعاملات سپاه با ارتش پاکستان در زمینه آموزش های نظامی تاکید شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar