logo
  1. برگزیده
سیاسی

ادعاهای «بنت» علیه ایران: در جنگ سرد با ایران به سر می‌بریم

منبع
ايسنا
بروزرسانی
ادعاهای «بنت» علیه ایران: در جنگ سرد با ایران به سر می‌بریم

ایسنا/ نخست وزیر رژیم صهیونیستی با طرح ادعاهایی علیه ایران گفت: جنگ سردی میان اسرائیل و ایران در جریان است.

نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفت وگو با نشریه تایمز چاپ لندن به تکرار ادعاهای خود علیه کشورمان پرداخت و گفت: ما در جنگ سرد با ایران به سر می بریم و هر کاری لازم باشد برای خنثی کردن تهدیدات ایران انجام خواهیم داد. 

وی ادامه داد: اینکه ایران اکنون در پیشرفته ترین نقطه توانایی خود در غنی سازی اورانیوم قرار دارد، دیگر راز نیست. ما در حال حاضر در جنگ سرد با آنها هستیم. در ۳۰ سال اخیر ایران در اطراف ما مستقر شده تا ما را به خود مشغول کند و از عمل باز دارد. 
 

بنت در ادامه ادعاهای خود گفت که اگر توانایی نظامی قاطع و فشار دیپلماتیک و اقتصادی از سوی اسرائیل آمریکا و دیگر قدرت ها کنار هم قرار گیرند، آن وقت ایران پیشرفت را آهسته تر می کند و بعد متوقف می شود. 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنبن مدعی شد: ما هر کاری که لازم باشد برای خنثی کردن این تهدید انجام می دهیم. برای مقابله با آنها از تمامی نیروها، پیشرفت ها، فن آوری ها و امکانات مالی خود استفاده می کنیم تا به نقطه ای برسیم که چند گام از آنها جلوتر باشیم.

به گزارش ایسنا، مقامات رژیم صهیونیستی همواره تلاش می کنند با ایران هراسی و طرح ادعاهایی واهی و ساختگی علیه کشورمان، توجه جامعه بین الملل را از این واقعیت که خود تهدید اصلی علیه ثبات و امنیت منطقه هستند، منحرف کنند تا بتوانند به اقدامات مخرب و جنگ طلبانه خود علیه ایران و سایر کشورهای منطقه ادامه دهند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره