نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

دستور رئیسی درباره ساماندهی بورس

منبع
مهر
بروزرسانی
دستور رئیسی درباره ساماندهی بورس

مهر/ رئیس‌جمهور بر لزوم رفع نگرانی‌های مردم و سرمایه‌گذران خُرد در بازار بورس تأکید کرد.

حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه هیئت دولت با اشاره به وضع شاخص بازار بورس در روزهای اخیر، گفت: ادامه نوسانات بورس در زندگی مردم تأثیر می‌گذارد، لذا باید تدبیری اندیشید تا آرامش بر این بازار حاکم شود و مردم و سرمایه‌گذاران خُرد دچار نگرانی نشوند.
رئیس‌جمهور از سخنگوی اقتصادی دولت، آقای خاندوزی خواست در این زمینه با مردم و سهامداران سخن بگوید تا منطق بازار بورس و چشم‌انداز آینده بهتر تببین شود.
رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکل کم‌آبی در مناطق مختلف کشور، گفت: تأمین آب از منابع مختلف و صرفه‌جویی همه‌جانبه در بخش‌های صنعتی و کشاورزی برای مقابله با بحران کم‌آبی ضرورت دارد و حتما باید دنبال شود.
رئیس‌جمهور افزود: دولت به لحاظ تأمین بودجه لازم برای استخراج آب از منابع ژرف از این موضوع حمایت می‌کند، چرا که تأمین آب برای مردم جزو اولویت‌های تخصیص بودجه است.
رئیسی ضمن تأکید به تمامی وزرا برای برگزاری نشست با نخبگان در هر یک از حوزه‌های تخصصی، گفت: بهره‌گیری از دیدگاه‌های نخبگان به ویژه علما و مراجع عظام تقلید ضروری است چرا که ایشان خیرخواه مردم، مسئولان و کشور هستند و رهنمودهای مراجع عظام تقلید همواره چراغ راه مردم و مسئولان است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره