ایسنا/ به مناسبت گرامیداشت ۷ آذر روز نیروی دریایی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی و همراه هیئت همراه با فرمانده نیروی دریایی ارتش دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش به همراه حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا و هیئت همراه به مناسبت فرا رسیدن ۷ آذر، روز نیروی دریایی ارتش با حضور در ستاد نیروی دریایی ارتش با امیر دریادار شهرام دیدار و گفت و گو کردند.

امیر سرتیپ واحدی در این دیدار ضمن تبریک روز نیروی دریایی با اشاره به پیشرفت های این نیرو اظهار کرد: بحمدالله نیروی دریایی توانسته است با تکیه بر ظرفیت های داخلی و اعتماد به توانمندی های نخبگان کشور و حمایت از خلاقیت ها و ابتکارات به پیشرفت های راهبردی و دفاعی قابل توجهی دست یابد.

وی تصریح کرد: قطعا با وحدت و همدلی که امروزه بین تمام نیروهای مسلح کشور وجود دارد و با رهبری حکیمانه و مدبرانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظلله العالی) هیچ ابر قدرتی جرأت نخواهد داشت چشم طمع به میهن ایران سرافراز و عزیزمان داشته باشد چنانچه در هشت سال دفاع مقدس اینگونه بوده است.

در ادامه این دیدار امیر دریادار ایرانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور ارزشمند فرمانده نیروی هوایی ارتش و هیئت همراه با اشاره به مجاهدت‌های جانانه تیزپروازان نیروی هوایی گفت: قطعا شکست سنگین و سقوط نیروی دریایی رژیم بعث با آن همه حمایت های مستکبرین در زمان جنگ با قدرت نمایی ها و پشتیبانی های شبانه روز عقابان تیزپرواز و جانفشانی های نیروی هوایی الهی بود که در کنار دریادلان غیرتمند نیروی دریایی راهبردی توانستند ابر قدرت های مستکبر را به سخره بکشند و از پای در آورند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar