ایسنا/ سخنگوی هیات رئیسه مجلس از برگزاری نشست خبری رئیس مجلس به منظور تشریح عملکرد مجلس یازدهم و پاسخ به سوالات خبرنگاران به مناسبت روز مجلس در هفته آتی خبر داد.

سید نظام الدین موسوی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران بیان کرد: در آستانه دهم آذر و روز مجلس، مجلس شورای اسلامی برنامه های مختلفی را در این هفته برگزار خواهد کرد. نشست خبری رئیس مجلس هفته آینده برگزار خواهد شد و در این نشست وی به تشریح عملکرد مجلس یازدهم خواهد پرداخت و به سوالات نمایندگان نیز پاسخ می دهد.

وی در ادامه گفت: همچنین بعد از ظهر امروز نمایندگان مجلس جلسه ای را با رئیس قوه قضاییه و مسوولان این قوه خواهند داشت. که روسای مجلس و قوه قضاییه به طرح مسائل و مشکلات مردم در جهت هماهنگی میان دو قوه خواهند پرداخت. همچنین روسای کمیسیونهای اصل نود، قضایی و حقوقی، اقتصادی و جهش تولید نیز در این جلسه قرار است صحبت کنند.  هدف از این جلسه هماهنگی بین دو قوه برای دستیابی به راهکار مناسب برای حل مشکلات مردم است.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس در ادامه گفت: روز چهارشنبه هفته جاری نیز جلسه هماهنگی بین مجلس و دولت  در صحن مجلس برگزار می شود و رئیس جمهور و اعضای دولت نیز در این نشست حضور خواهند یافت. در این جلسه رئیس جمهور گزارشی از عملکرد دولت از آغاز تا به امروز ارائه خواهد داد و هدف از این جلسه نیز هماهنگی و همکاری بین دولت و مجلس برای حرکت به سمت حل مشکلات مردم است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar