ایلنا/ تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران امروز ملاقات‌های دوجانبه و سه جانبه ای را در سطوح کارشناسی با روسای هیئت‌های چین و روسیه و نیز با هماهنگ کننده اتحادیه اروپا برگزار خواهد کرد.

محمدرضا غایبی سرپرست نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در وین اعلام کرد تیم مذاکره کننده بلند پایه جمهوری اسلامی ایران به ریاست دکتر علی باقری معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان که از دیروز وارد وین شده است امروز ملاقات‌های دوجانبه و سه جانبه ای را در سطوح کارشناسی و روسای هیئت‌های چین و روسیه و نیز با انریکه مورا هماهنگ کننده اتحادیه اروپا برگزار خواهد کرد.
سرپرست نمایندگی ایران در وین افزود: گفتگوهای اصلی کمیسیون مشترک برجام بعدازظهر فردا دوشنبه در هتل کوبورگ با حضور همه هیات‌های اصلی عضو برجام برگزار خواهد شد.
گفتنی است ؛  اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای که پیشتر منتشر شده بود، اعلام کرد؛ نشست کمیسیون مشترک برجام روز دوشنبه هشتم آذرماه در هتل کوبورگ وین برگزار می‌شود.
بر اساس این بیانیه؛ این نشست به ریاست انریکه مورا معاون مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و با حضور نمایندگان ایران؛ چین؛ فرانسه؛ آلمان؛ روسیه و انگلیس برگزار می‌شود. این نشست در سطح معاونان وزرای امور خارجه و مدیران سیاسی برگزار خواهد شد.
در این بیانیه تاکید شده است که مطابق با قوانین سلامت اتریش و به دلیل قرنطینه سراسری در این کشور؛ مطبوعات اجازه ورود به داخل و سالن محل برگزاری این نشست را ندارند و تنها می‌توانند در یک محوطه مطبوعاتی مقابل هتل کوبورگ که برای آن‌ها تعیین شده است حضور داشته باشند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar