ایرنا/ فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان سپهبد سلیمانی گفت: ویژگی ها و اصول مکتب این شهید را باید با آموزه های فرهنگی، ادبی و تاریخی کشور سینه به سینه منتقل کنیم.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز سه شنبه در آیین افتتاح 396 واحد مسکونی سازمانی ارتش در کرمان ضمن گرامیداشت یاد شهدا بویژه صیادشیرازی اظهارداشت: باید با شهدا شریک باشیم و با آنان زندگی کنیم؛ اگر لحظه ای شهدا را فراموش کنیم در تاریکی قرار خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی ایران را پر از نور الهی کرد، شهدا را ستارگانی خواند که مسیرحرکتمان را با تاسی از آنها بیابیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به موضوع احداث واحدهای مسکونی برای کارکنان ارتش گفت: در این مسیر شاکر خداوند و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم که اجازه و فرمان تهاتر سرمایه‌های ارتش برای ساخت مسکن در استان ها را دادند تا بخشی از سرمایه های مرده ارتش را زنده کنیم.

وی افزود: امروز با افتتاح این طرح در کرمان توانستیم بخشی کوچک از فرمایشات مقام معظم رهبری را به منصه ظهور برسانیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: باید مطیع محض ولایت باشیم و همه ماموریتمان را بدرستی انجام دهیم، مقام معظم رهبری به ما ماموریت داده اند که در مسیر خانه دار شدن کارکنان ارتش تلاش و مجاهدت کنیم.

امیر سرتیپ حیدری افزود: اگر مساعدت های استاندار کرمان نبود با این سرعت نمی توانستیم زیرساخت ها را وارد پروژه مسکن کرمان کنیم.

به گزارش ایرنا براساس اعلام فرماندهان ارتش در کرمان، کار ساخت این پروژه مسکونی از مهرماه ۹۷ با احداث ۲۲ بلوک ۱۷ واحدی آغاز شد و در سال ۹۹ پیشرفت پروژه به ۲۱ درصد رسید اما پیشرفت اصلی این طرح از ۱۶ ماه قبل آغاز و هم اکنون این طرح با تمام امکانات گرمایشی و سرمایشی افتتاح شد.
  

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar