ایرنا/ معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی با قدردانی از تلاش‌های بی‌دریغ مهدی ذوالفقاری در دوران تصدی مدیریت اداره کل دیپلماسی عمومی واطلاع رسانی، سید قاسم بی‌نیاز را به‌عنوان مدیر کل جدید دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران معرفی کرد.

محمد اسلامی در این حکم تاکید کرد: آشنایی آحاد مردم با دستاوردهای مهم هسته‌ای و نقش بی بدیل آن در توسعه علمی، صنعتی و اقتصادی کشور از طریق تولید آثار فاخر هنری از اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان مورد انتظار است.
وی افزود: امید است با اتکال به خداوند متعال، با روحیه انقلابی در تعامل سازنده و فراگیر با مجموعه شرکت ها و بخش های سازمان، دیگر نهادها، وزارتخانه‌ها، سازمان‌های مختلف و نیز رسانه‌های کشور به ویژه سازمان صدا و سیما، در راستای تحقق اهداف سازمانی کوشا باشید. "
سید قاسم بی‌نیاز مدیر کل جدید دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، پیش از این نزدیک به ۱۲ سال به عنوان مشاور وزیر، مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی و رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی در وزارت راه و شهرسازی مشغول به کار بوده است.
این چهره رسانه‌ای از سال ۱۳۷۴ تاکنون به عنوان گوینده، سردبیر و مجری شبکه های مختلف رادیو و تلویزیون با سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران همکاری داشته است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar