صدا و سیما/ معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران و رئیس هیات مذاکره کننده کشورمان با 1+4 که در مسکو حضور دارد در گفتگو با خبرگزاری صداوسیا گفت: ایران با پیشنهاد‌های مفید و سازنده‌ای وارد دور جدید گفتگو‌های وین شده است.

علی باقری پس از دیدار با مقامات روسی در مسکو گفت: ایران با پیشنهاد‌های مفید و سازنده‌ای وارد دور جدید گفتگو‌های وین شده است.
وی با اشاره به اینکه مناسبات ایران و روسیه ممتاز و در عرصه‌های مختلفی امتداد دارد، افزود: ما در موضوعات مختلف با روسیه رایزنی و مشورت داریم و درباره گفتگو‌های وین نیز از قبل با مقامات روسی مشورت‌هایی داشتیم.

باقری افزود: در دور جدید گفتگو‌های وین نیز به طرق مختلف با روسیه رایزنی داشتیم و با ابتکارات جدید و موثر وارد عرصه گفتگو‌ها شویم.
معاون وزیر امور خارجه کشورمان گفت: این تعامل با طرف چینی هم وجود داشته و در حاشیه گفتگو‌های وین با دیگر طرف‌ها نیز مذاکراتی داشتیم.
وی تاکید کرد: در دور جدید گفتگو‌ها، جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد‌های بسیار مفید و سازنده‌ای در دو موضوع رفع تحریم‌ها و اقدامات هسته‌ای ارائه کرد که می‌تواند روند گفتگو‌ها را بطور جدی به سمت جلو هدایت کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar