باشگاه خبرنگاران/ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره تصویر خبرساز نماز خواندنش در محل نشست این کمیسیون با وزیر امور خارجه توضیح داد.

تصویر نماز خواندن مهدی سعادتی بیشه‌سری یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در محل نشست دیروز این کمیسیون با وزیر امور خارجه خبرساز شد و رسانه‌ها و افکار عمومی را به واکنش واداشت. 

او در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان به این موضوع پاسخ داده است: 

باشگاه خبرنگاران جوان: اگرچه نیت‌ پشت هر عملی بستگی به خود اشخاص دارد، اما فکر نمی‌کنید جای بهتری را می‌توانستید برای نماز خواندن انتخاب کنید تا موجب هجمه‌سازی علیه مجلس یا کشور نشود؟
سعادتی بیشه‌سری: این موضوع عادی بود؛ به قول معروف می‌گویند به نماز نگویید کار دارم، به کار بگویید نماز دارم. جلسه کمیسیون امنیت ملی با وزیر امور خارجه در حال آغاز بود و چون پیش از شروع نشست، در صحن علنی مجلس فرصت اعلام تذکر داشتم، دیرتر در جلسه حاضر شدم. از آنجا که تا حدود ساعت ۴ و نیم با وزیر خارجه جلسه داشتیم، ممکن بود فرصت نماز خواندن پیدا نکنم، وگرنه کسی وسط جلسه نماز نمی‌خوانَد.

باشگاه خبرنگاران جوان: این تصویر نماز خواندن شما برای چه زمانی از جلسه بود؟ آیا نشست آغاز شده بود و شما نماز می‌خواندید؟
سعادتی بیشه‌سری: هنوز نشست به صورت رسمی آغاز نشده بود و حاضران در نشست در حال گپ‌وگفت و احوال‌پرسی بودند. به علاوه وضعیت جسمانی‌ام هم به گونه‌ای است که نمی‌توانم روی زمین نماز بخوانم و پشت میز نماز را اقامه کردم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar