تسنیم/ سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به سفر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به امارات، هشدار داد که چنین اقداماتی مخل امنیت منطقه و برخلاف مصالح و منافع امت اسلامی و مردم منطقه است.

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امورخارجه در خصوص سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به امارات متحده عربی، با هشدار جدی نسبت به هر گونه اقدامی که به تثبیت حضور مخرب و فتنه‌انگیز این رژیم جعلی در منطقه مهم غرب آسیا منجر شود، تأکید کرد که این گونه اقدامات مخل تامین امنیت منطقه بوده و برخلاف مصالح و منافع امت اسلامی و مردم منطقه و کشورهای عرب انجام‌میشود.

خطیب زاده با یادآوری آرمان همیشگی و قطعی آزادی قدس شریف به عنوان قبله اول مسلمین جهان، گفت مردم منطقه اقدامات شرورانه و‌کینه توزانه رژیم صهیونیستی که علت العلل و ریشه اصلی مصائب منطقه است را از یاد نبرده ‌و مخالف روند عادی سازی با این رژیم باقی خواهند ماند.

سخنگوی وزارت امورخارجه افزود: پذیرش نخست وزیر رژیم نامشروعی که مسبب، مبدا و عامل ناامنی و تنش و جنگ افروزی طی بیش از 70 سال گذشته در جغرافیای کشورهای عربی و اسلامی است، در حافظه تاریخی ملت فلسطین، مردم منطقه و کلیه آزادیخواهان جهان، ثبت و ضبط می‌ماند.

خطیب زاده در پایان تاکید کرد: رژیم اشغالگر قدس دشمن اول جهان اسلام و کشورهای عربی بوده و هیچ اقدامی در مسیر عادی سازی نمی تواند آرمان بلند فلسطین را به محاق ببرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar