مهر/ فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه باید از نسل جوان در برابر جنگ رسانه‌ای دشمن محافظت کنیم، گفت: باید برای غنی‌سازی اوغات فراغت و گسترش فرهنگ غنی ایرانی-اسلامی چاره‌اندیشی شود.

امیر حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره میثاق که صبح امروز (شنبه) در ستاد فرماندهی نهاجا برگزار شد با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: دشمن برای مبارزه با احیای هویت اسلامی با ابزار امپراطوری رسانه‌ای و فضای مجازی به لشکرکشی سیاسی و فرهنگی و یارگیری اقدام کرده است.

وی با تاکید بر اینکه باید از نسل جوان در برابر جنگ رسانه‌ای و فرهنگی دشمن محافظت کنیم، ادامه داد: باید برای غنی‌سازی اوغات فراغت و بسط و گسترش فرهنگ غنی ایرانی-اسلامی چاره‌اندیشی شود.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی در نهاجا گفت: در راستای تعالی سطح فرهنگی نیروی هوایی، با تلاش کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی فعالیت‌های فرهنگی هنری علاوه بر فعالیت‌های قرآنی در بین کارکنان پایور و وظیفه و خانواده‌های آنها با رویکرد زنده نگه داشتن ارزش‌های دفاع مقدس و تقویت روحیه سلحشوری، انسجام ویژه‌ای یافته است.

امیر واحدی تصریح کرد: راز موفقیت در عرصه فرهنگی و ایستادگی دربرابر تهاجم فرهنگی و سیاسی دشمن، عدم اکتفا به وضع مطلوب و حرکت در مسیر رشد، تقویت و بسترسازی برای مشارکت حداکثری در این عرصه است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar