logo
  1. برگزیده
سیاسی

تکذیب خبری درباره مسئولیت جدید «قاضی‌زاده»

منبع
ايسنا
بروزرسانی
تکذیب خبری درباره مسئولیت جدید «قاضی‌زاده»

ایسنا/ بنیاد شهید و امور ایثارگران خبرسازی برخی کانال‌های فضای مجازی مبنی بر مسئولیت جدید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی «ایثار»، در اطلاعیه اداره کل ارتباطات و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران آمده است:
در پی خبرسازی‌های اخیر در فضای مجازی مبنی بر پذیرش مسئولیت جدید از سوی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران لازم به توضیح است این گمانه‌زنی‌ها صحت نداشته و این‌گونه خبرسازی‌ها صرفاً با هدف تشویش اذهان عمومی صورت می‌گیرد.
خاطرنشان می‌گردد دولت سیزدهم در همه ابعاد و عرصه‌ها، با چنان حجمی از آوار روبرو شده که اگر همه تلاش شبانه‌روزی خویش را نیز بکار بندد تا مدت‌ها با اثرات تصمیمات ناپخته‌ای مواجه است که به ناچار میراث‌دار آن شده است و در چنین فضایی سنگ‌اندازی‌های مجازی که بیشتر اذهان عمومی را هدف گرفته است نمی‌تواند عزم راسخ دولتمردان را از میثاق خود مبنی بر خدمت صادقانه به مردم شریف باز دارد.
در پایان بار دیگر بر جدیت مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر خدمتگزاری به ایثارگران معزز مبتنی بر عدالت و رفع تبعیض به‌ویژه در پیگیری و اجرای برنامه‌های سال ۱۴۰۱ و افق چهارساله دولت سیزدهم تأکید می‌گردد و در این راستا همراهی دولت و عنایت‌های ویژه ریاست محترم جمهور نویدبخش راه روشن خدمتگزاری است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar