نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

نماینده مجلس: عدالت‌خواهان همصدا با دشمنان قسم‌خورده انقلاب شده‌اند

منبع
فردا
بروزرسانی
نماینده مجلس: عدالت‌خواهان همصدا با دشمنان قسم‌خورده انقلاب شده‌اند

فردا/ نماینده مجلس گفت: به آنهایی که ادعای عدالت‌خواهی دارند می‌گویم ببینید که شبکه‌های معاند و دشمنان قسم‌خورده انقلاب همراه و یاور شما شده‌اند و این خیلی بد تأسف‌بار است.

تخریب‌های مسئولان موضوع جدیدی نیست و همواره مخالفان نظام و انقلاب اسلامی شمشیر خود را برای مسئولان از رو بسته‌اند تا در این مسیر مردم را به کلیت انقلاب اسلامی بی‌اعتماد کنند اما موضوع نسبتا تازه آن است که برخی با شعار دفاع از انقلاب و عدالت‌خواهی همان شیوه‌ای را در پیش گرفته‌اند که دشمنان انقلاب سال‌هاست می‌پیمایند؛ یعنی تخریب مسئولان برای تضعیف نظام اسلامی.

محمد رشیدی درباره این موضوع  به «فردا» گفت: «هدف از این تخریب‌ها آن است که مردم نسبت به مسئولان و در نهایت به انقلاب اسلامی بی‌اعتماد و در نهایت ناامید شوند. عده‌ای تمام سعی‌شان را به کار می‌گیرند تا مسئولان را از وجاهت عمومی خارج کنند تا در نتیجه نظام را ناکارآمد جلوه دهند و در آخر دست به نوعی براندازی نرم بزنند. هدف غایی آنها این است و در این مسیر هرچندوقت یک‌بار به یکی از مسئولان انگ و اتهامی نسبت می‌دهند و سعی می‌کنند او را زمین بزنند و مردم را نسبت به همه مسئولان بدبین کنند».

او ادامه داد: «اکنون هم می‌بینیم که تخریب‌کنندگان نتوانسته‌اند ایرادی از خود آقای قالیباف پیدا کنند و رفته‌اند بند کرده‌اند به سفر خارجی چندعضو خانواده آقای قالیباف. همین‌هایی که به زعم خود مسئله‌ای را افشا کرده‌اند، ادعای عدالت‌خواهی و انقلابی‌گری هم دارند و با همین ژست علیه آقای قالیباف و خانواده‌اش توئیت زده‌اند؛ در صورتی که ورود به حریم شخصی افراد مصداق بارز ظلم و عین حرام است. مسئولان در قبال مسئولیت‌هایی که بر عهده دارند باید پاسخگو باشند و به هیچ‌وجه نباید کناکاش کرد که مثلا داماد فلان مسئول چه می‌کند. عکس مخفیانه گرفتن از همسر و دختر و داماد یک مسئول کجایش با عدالت و انقلابی‌گری قرابت دارد؟ تازه دروغ و نشر اکاذیب هم ضمیمه این پرونده‌سازی‌هایشان است».

این نماینده مجلس همچنین بیان کرد: «من فقط به آنهایی که ادعای انقلابی‌گری و عدالت‌خواهی دارند و در عین حال به تخریب مسئولان می‌پردازند می‌گویم که ببینید همصدا با چه کسانی شده‌اید. اکنون شبکه‌های معاند و دشمنان قسم‌خورده انقلاب همراه و یاور شما شده‌اند و این خیلی بد تأسف‌بار است».

این نماینده مجلس در پایان گفت: «رهبر انقلاب همواره گفته‌اند که باید تبیین در جامعه صورت بگیرد. امروز رسالت همه فعالان سیاسی، رسانه‌ها و شخصیت‌ها این است که تبیین کنند. آقا فرمونده‌اند که یک زمانی تبیین در راستای تثبیت اهداف انقلاب است و در جای دیگر برای جلوگیری از آثار تخریب‌ها استفاده می‌شود. اتفاقا حالا که قدری از اتهام‌زنی‌های اخیر فاصله گرفته‌ایم، ضرورت دارد که برای مردم تبیین کنیم که چه کسانی پشت پرده تخریب مسئولان قرار دارند و هدف نهایی آنها چیست؛ باید به مردم بگوییم که آنها در کوتاه‌مدت می‌خواهند میان قوا انشقاق ایجاد کنند و مردم را به همه مسئولان بی‌اعتماد کنند و در بلندمدت هم اصل نظام را نشانه رفته‌اند».

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر