نماد آخرین خبر

پاسخ رئیس قوه قضائیه به نامه نمایندگان مجلس

منبع
فارس
بروزرسانی
پاسخ رئیس قوه قضائیه به نامه نمایندگان مجلس

فارس/ رئیس قوه قضائیه در پاسخ به نامه چندی قبل نمایندگان مجلس در باره اقدامات تحولی این دستگاه، از حمایت‌های دلگرم‌کننده مجلس تشکر کرد.

در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی پاسخ رئیس قوه قضائیه به نامه چندی قبل نمایندگان که در حمایت و تقدیر از اقدامات تحولی قوه قضائیه به رهبر معظم انقلاب نوشته شده بود، از سوی هیأت رئیسه قرائت شد.
حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در این نامه با تشکر از تلاش‌ها و خدمات رئیس، هیأت رئیسه و نمایندگان مجلس و حمایت‌های دلگرم‌کننده آنها از رویکردهای تحولی دستگاه قضا، توفیق خدمتگزاری به مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌ به ویژه در سنگر خطیر مجلس افتخاری بزرگ و فرصتی مغتنم توصیف کرده است.
رئیس قوه قضائیه همچنین ابراز امیدواری کرده است که با همکاری مجلس و دولت و قوه قضائیه گام‌های اثربخشی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و خدمت به مردم و حل مشکلات آنها برداشته شود.

متن کامل نامه رئیس قوه قضائیه به نمایندگان مجلس به این شرح است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

رئیس و هیأت رئیسه و نمایندگان محترم مردم شریف ایران در مجلس شورای اسلامی

با سلام و تحیات

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان

از تلاش‌های ارزشمند و خدمات خالصانه شما نمایندگان محترم و خستگی‌ناپذیر مجلس شورای اسلامی و همچنین از حمایت‌های گرم و پشتیبانی کامل از رویکردهای تحولی و تعالی‌بخش و اقدامات دستگاه‌ قضا در جای جای نامه آکنده از لطف که به محضر ولی امر مسلمین جهان، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تقدیر و تشکر می‌کنم. توفیق خدمتگزاری به مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه در سنگر خطیر و مهمی مثل مجلس شورای اسلامی برای شما خادمان ملت افتخاری بزرگ و برای همه کارگزاران نظام اداری کشور فرصتی مغتنم است، ان شاء الله با همراهی و همدلی مجلس و دولت محترم بتوانیم برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری گام‌های مهم و اثربخشی در جهت خدمت به مردم عزیز میهن اسلامی و حل مشکلات آنها برداریم.

امید دارم حضور موثر و همت بالای شما نمایندگان دلسوز در کنار کارکنان خدوم قوه قضائیه منشأ خیر و برکات برای انقلاب مردم باشد. سعادت، سلامت و توفیقات روزافزونتان را در پیشبرد اهداف بلند نظام جمهوری اسلامی از درگاه خداوند مسئلت دارم .

غلامحسین محسنی اژه‌ای»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar