آخرین خبر/ پیکر شهید مدافع حرم حسن صیاد خدایی امروز بر دستان مردم همیشه در صحنه تهران در میدان امام حسین (ع) تشییع شد و پس  از اقامه نماز  میت در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا(س) تهران در کنار شهید هادی طارمی محافظ سردار دلها حاج قاسم سلیمانی آرام گرفت.

مراسم بدرقه پیکر سردار شهید حسین صیاد خدایی که در یکی از کوچه‌های منتهی به خیابان مجاهدین اسلام در شرق تهران،هدف جنایت تروریستی ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی قرار گرفت با حضور آحاد مختلف مردم، خانواده شهدا و مسئولین کشوری و لشکری همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد.حجت‌الاسلام صدیقی امام جمعه تهران بر پیکر مطهر شهید صیادخدایی نماز اقامه کرد.

پیکر مطهر این شهید در کنار شهید هادی طارمی محافظ سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به خاک سپرده شد.

سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران و سردار قاآنی فرمانده سپاه قدس نیز در مراسم تشیع پیکر شهید حسن صیاد خدایی حضور داشتند.


فرمانده سپاه: هر اقدامی از سوی دشمن با پاسخ شدید مواجه خواهد شد
 
سردار حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصاحبه با شبکه تلویزیونی المسیره، با اشاره به ترور شهید سرهنگ پاسدار «حسن صیاد خدایی» به دست عوامل موساد، اعلام کرد که هر اقدامی از  سوی دشمنان به شدیدترین وجه ممکن پاسخ داهد خواهد شد و ایران دشمنانش را به حال خود رها نخواهد کرد.

سردار سلامی در ادامه افزود: «معادلات ما با دشمنان باقی خواهد ماند و قویتر و شدیدتر هم خواهد شد و خون شهید صیاد خدایی هدر نخواهد رفت و بدون پاسخ نخواهد ماند.»

به گزارش ایرنا، حوالی ساعت ۱۶ روز یکشنبه در حوالی خیابان مجاهدین اسلام تهران ۲ موتور سوار با شلیک پنج گلوله یکی از مدافعان حرم به نام صیاد خدایی را در هنگامی که قصد ورود به منزل داشت ترور و به شهادت رساندند.  

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar