فارس/ چند روز پس از اینکه برخی رسانه‌ها به دروغ افراد پخش شده در گزارش صداوسیما را زیر سوال بردند و حتی یکی از آن ها را فرماندار سابق شهر قدس معرفی کردند مشخص شده که این موضوع صحت نداشته است.

از شایعه تا واقعیت: طی هفته گذشته گزارشی از صداوسیما با اجرای یوسف سلامی درباره میزان خریدی که می‌توان از پرداخت اصلاح یارانه‌ها تهیه کرد ، منتشر شد.

بعد از این گزارش شایعات زیادی درخصوص ساختگی بودن این گزارش منتشر شد و حتی عده‌ای ادعا کردند که خانم علیزاده در گزارش همان لیلا واثقی، فرماندار شهر قدس است.

فارغ از اینکه چگونه یک فرماندار (آن هم فرماندار خانمی که به دلیل انگشت شمار بودن خانم‌ها در این پست و حواشی سال ۹۸ به چهره رسانه‌ای تبدیل شده) حاضر می‌شود خودش را در عصر ارتباطات با یک نام دیگر جلوی دوربین ببرد، دقت در تصاویر ( مقایسه بینی و دندان دو فرد) نشان از تفاوت این دو فرد دارد.

 

همچنین یوسف سلامی در گزارشی  پاسخ این شایعه را داده است:

شایعه دیگر را یکی از خبرنگاران اصلاح طلب منتشر کرد و مدعی شد خانم زنگی ابادی که بع عنوان فرد دیگر در کلیپ بوده، خانواده ۳ نفره دارند که صداوسیما به دروغ ان ها را چهار نفر معرفی کرده، توییتی که با واکنش گسترده منتشر شد، البته این خبرنگار به اشتباه خود اعتراف کرد که البته هیچ بازخوردی نداشت و تکذیبه اش دیده نشد.

 

 

 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar