مهر/ معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: در بحث اطعام یا احسان علوی، می‌توانیم به افراد حاشیه شهر و نیازمندان کمک کنیم و در کنار این بسته‌های غذایی هم می‌توان یک حدیث از اهل بیت(ع) قرار داد.

سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور صبح امروز (سه شنبه) در نشست هماهنگی و هم‌اندیشی برنامه‌های دهه امامت و ولایت که در سازمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، گفت: شما دیدید که در روزهای اخیر سرود «سلام فرمانده» چه شور و شعفی را ایجاد کرد.
وی اضافه کرد: یکی از کارها این است که به نوجوانان اهمیت دهیم و باید جُنگ‌های شادی خیابانی داشته باشیم. دستگاه‌های دولتی در این زمینه می‌توانند نقش‌آفرین باشند و برای کارکنان کارهایی را انجام دهند، سینماها را می‌توان در این اعیاد رایگان کرد. برای ورزشکاران می‌توان برنامه‌هایی را ترتیب داد، شاعران را می‌توانیم دعوت کنیم تا بیایند شعرهایشان را بخوانند.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تصریح کرد: این اتفاق را شاهد بودیم که خوشنویسان جمع می‌شدند و همه باهم یک جلد قرآن می‌نوشتند. برای نهج‌البلاغه می‌توان این کار را کرد. برای اهل تسنن هم در این زمینه می‌توان کارهایی انجام داد. بحث مرجعیت علمی اهل بیت (ع) را هم باید مدنظر قرار دهیم.
حسینی بیان کرد: در بحث اطعام یا احسان علوی، می‌توانیم به افراد حاشیه شهر و نیازمندان کمک کنیم و در کنار این بسته‌های غذایی هم می‌توان یک حدیث از اهل بیت (ع) قرار داد. در برخی از افتتاحیه‌ها می‌توان به ذکر نام و یاد امیرالمومنین (ع) پرداخت. مسئولان مربوطه، موسیقی تیتراژ سریال امام علی (ع) را می‌توانند به طور مرتب پخش کنند. باید مراسم‌هایی را که در سراسر دنیا پخش می‌شود، پررنگ‌تر نشان دهیم.
وی گفت: در خصوص حفظ کلمات قصار حضرت امیر (ع) باید توجه ویژه‌ای را نشان داد، نمایشگاه‌هایی را در نمازهای جمعه و مصلی می‌توان برگزار کرد. در بحث خودروها هم لوگوها و برچسب‌هایی را می‌توان نصب کرد. احادیث حضرت علی (ع) در بحث حکمرانی نیز باید کار شود. بحث اکرام سادات نیز بسیار مهم است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar