ایلنا/ فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: یکی از وظایف ما این است که منش، سیره و زندگینامه شهدا را برای آحاد جامعه به‌ویژه نسل جوان تبیین کنیم.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به رشادت‌های رزمندگان اسلام به ویژه  کارکنان نیروی زمینی ارتش در پاسخگویی به تجاوز وحشیانه رژیم بعث اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش در دوران دفاع مقدس این افتخار را داشت که ۴۶ هزار شهید را تقدیم استقلال و دفاع از تمامیت ارضی کشور کند.

وی افزود: رشادت، جهاد، ایثارگری و نبرد قهرمانانه رزمندگان اسلام در دفاع مقدس در حافظه تاریخی ملت ایران ماندگار است و چون ستاره‌ای می‌درخشد. یکی از وظایف ما امروز این است که منش، سیره و زندگینامه شهدا، جانبازان و رزمندگان اسلام را برای آحاد جامعه به‌ویژه نسل جوان تبیین و ترسیم کنیم که در این رابطه استفاده از ابزار‌های هنری، می‌تواند کارآمد باشد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: امروز در سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش و نیروی زمینی، فعالیت‌های گسترده‌ای صورت گرفته تا یاد و خاطره شهدای عزیز و یادگاران دفاع مقدس برای جامعه اسلامی احیا و سیره رفتاری‌شان تبیین شود تا نسل‌های آینده با این سلوک‌های ارزشمند ارتباط برقرار کنند و ادامه‌دهنده راه شهدا که حرکت در همان خط ولایت است، باشند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar