فارس/ سردار جلالی تاکید کرد:‌ زمانی که بی‌بصیرت‌های پرمدعا، امنیت ملی کشور را با افروختن فتنه ۸۸ به آتش کشیدند، این شهید همدانی بود که با سیاست دفاع حداقلی و جذب حداکثری منجر به خاموش شدن فتنه شد.

سردار سرتیپ غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در واکنش به یادداشت اخیر میرحسین موسوی پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است:
اظهار نظر گستاخانه و هتاکانه یکی از سران فتنه که در سایه رأفت نظام اسلامی، تاکنون توانسته از اجرای عدالت در مورد جفایی که در حق ملت ایران در سال ۸۸ روا داشت، مصون بماند، جای تأسف دارد؛ چرا که اگر این سخن از زبان یکی از دشمنان اجنبی انقلاب اسلامی بیان می‌شد تا این اندازه تأسف و حیرت کسانی که دل در گرو ایران اسلامی دارند به دنبال نداشت که یکی از افرادی که زمانی خود در بالاترین سطوح مدیریتی بوده‌اند، چنین اظهارات سخیف و دور از منطقی را بر زبان آورد. این در حالی است که داشتن فهم راهبردی ژئوپلیتیک شرط اول سیاستمداری امروز است.
چگونه چنین فردی به خود اجازه می‌دهد که حتی به مخیله‌اش خطور کند که پاکترین و شایسته‌ترین فرزندان این مرز بوم و در رأس آن شهید بزرگ سردار حسین همدانی را این‌گونه مورد توهین قرار دهد؛ در حالی که هدایت هوشمندانه و شجاعانه کشور در برابر تهدیدات داعش و آمریکا و نجات کشور از یک تهدید بزرگ نتیجه رشادت امثال سردار حسین همدانی است.
مدافعان حرم، نمایندگان یک تفکر و بصیرت دینی برگرفته از فرهنگ غنی تشیع است که به مدد آن محور مقاومت توانست در برابر شقی‌ترین و ظالم‌ترین رژیم‌های جهان و ایادی دست‌آموزشان سینه سپر کند و نور امید را در دل مظلومان و ملت‌های آزاده جهان زنده نگه دارد که «حق پیروز خواهد بود».
دفاع از حریم ولایت در عراق و سوریه براساس گفتمان انقلاب اسلامی و هم جهت با منافع ملی بوده است.
کیست که نداند که اگر با داعش در عراق و سوریه نمی‌جنگیدیم، باید در مرز‌های خود با این دشمن دست‌پرورده آمریکا مواجه می‌شدیم و آن زمان دیگر شرایط برای این چنین مهیا نبود که گستاخانه چشم بر واقعیت بسته و شمشیر را بر ملت غیور ایران از رو ببندند.
صد البته، زمانی که بی‌بصیرت‌های پرمدعا، امنیت ملی کشور را با افروختن فتنه ۸۸ به آتش کشیدند، این شهید همدانی بود که با سیاست دفاع حداقلی و جذب حداکثری منجر به خاموش شدن فتنه شد و این اظهار نظر‌ها عقده‌گشایی از کینه‌ای است که به همین سبب از این شهید بزرگوار به دل گرفتند.
تخطئه سربازانی که در راه دفاع از منافع ملی جان خود را فدا کرده‌اند در هیچ جامعه و کشوری مرسوم نیست و صرفاً از رذالت نشأت می‌گیرد.
هزار افسوس که حتی بیگانگان هم به قهرمانان ضد تروریسم ایران همچون سرداران سلیمانی و همدانی ادای احترام می‌کنند، اما منافقین داخلی با تهمت، دروغ و سیاه‌نمایی، به دنبال برباد دادن این سرمایه ارزشمند ملی هستند. به حق که واژه‌ها از توصیف این حجم از وقاحت، گستاخی و نمک‌ناشناسی عاجز است.
بخواهید و نخواهید حسین همدانی در کنار حاج قاسم سلیمانی یک قهرمان ملی است. کور باد آنانی که جمعیت میلیونی مراسم تشییع پیکر حاج حسین همدانی، سردار پرافتخار ما را ندیدند.
آنچه مسلم است این مهمل‌بافی‌ها، توطئه دیگری از سوی همان‌هایی است که داعش را با هدف ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایجاد کردند و حال که به برکت خون سلیمانی‌ها و همدانی ها، نسخه‌شان پیچیده شده است، شانس خود را با فتنه‌انگیزی در جناح دیگری می‌آزمایند.
غافل از اینکه ملت بزرگ ایران، آگاهانه و هدفمند، تحت رهبری حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای عزیز، از هر بزنگاهی سربلند بیرون خواهد آمد و روسیاهی به فتنه‌گران خواهد ماند.
سلام خدا بر شهیدان و مجاهدان راه حق و حقیقت به ویژه مدافعان حرم و حریم ولایت.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar