نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

بیانیه تقدیر ۲۸۱ نماینده از یک سال تلاش خستگی ناپذیر رئیسی

منبع
خانه ملت
بروزرسانی
بیانیه تقدیر ۲۸۱ نماینده از یک سال تلاش خستگی ناپذیر رئیسی

خانه ملت/ عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۲۸۱ نفر از نمایندگان مجلس در تقدیر و تشکر از اقدامات و تلاش های دولت سیزدهم را قرائت کرد.
 
احمد امیرآبادی فراهانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 2 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه 281 نفر از نمایندگان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از اقدامات انقلابی دولت سیزدهم را قرائت کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

در آستانه سالگرد شهادت دو مدیر تراز انقلاب اسلامی، دو عاشق دلداده امام راحل عظیم الشأن شهیدان والامقام رجایی و باهنر، ضمن گرامیداشت یاد و نام این بزرگواران امیدوارم که کارگزاران نظام اسلامی سبک زندگی و مدیریت جهادی این دو خادم با اخلاص ملت ایران را الگوی رفتاری خود قرار دهند.

همچنین با اجابت توصیه حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب که فرمودند قدردان زحمات مسئولان باشید، بر خود لازم می دانیم از یک سال مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر رئیس جمهور مردمی و انقلاب جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی در عرصه های مختلف برای برون رفت از مشکلات به ویژه در سفر به 31 استان کشور که سرآغاز تحرک و مایه امیدواری مردم است، تشکر و تقدیر کنیم.

امید است با اجرای مصوبات سفر و با همدلی و هم افزایی روز افزون دو قوه مجریه و مقننه به عنوان دو بازوی قدرتمند نظام اسلامی، شاهد بهبود اوضاع اقتصادی، معیشتی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور و عزت و اعتلای ایران اسلامی باشیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره