نماد آخرین خبر

تذکرات کتبی نمایندگان به رئیسی و وزرا

منبع
خانه ملت
بروزرسانی
تذکرات کتبی نمایندگان به رئیسی و وزرا

خانه ملت/ عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
 
سیدمحسن دهنوی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 2 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر سیدمحمد مولوی نماینده آبادان به رئیس جمهور مبنی بر ضرورت تسهیل تصویب آیین نامه اجرایی ماده 65 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه ای در خصوص ساماندهی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی.

تذکر حسین گودرزی نماینده درود و جمعی از نمایندگان به وزیر کشور مبنی بر ضرورت ارائه گزارش مکتوب سه ماهه به نمایندگان هر استان از نحوه پیشرفت طرح های ملی و استانی بر اساس بند 5 الحاقی تبصره 8 قانون بودجه 1401 و تذکر به وزیر راه و وزیر نفت مبنی بر ضرورت بازنگری در تصمیم اخیر برای تأمین سوخت ناوگان جاده ای.

تذکر محمدحسین فرهنگی نماینده تبریز و جمعی از نمایندگان به وزیر نفت مبنی بر ضرورت رعایت مقررات و استفاده از افراد توانمند انقلابی و با تجربه در جایگاه های شغلی کلیدی آن وزارتخانه.

تذکر احسان ارکانی نماینده نیشابور به وزیر راه مبنی بر لزوم احداث زیرگذر راه آهن تهران-مشهد در جنوب شهر نیشابور.

تذکر عباس مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر کشور مبنی بر ضرورت تسریع در فرایند به کارگیری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی.

تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و جمعی از نمایندگان به رئیس جمهور مبنی بر ضرورت تسریع در پرداخت مطالبات 400 میلیارد تومانی اتحادیه مرغداران استان اصفهان از سوی شرکت پشتیبانی امور دام کشور و تذکر به همراه جمعی از نمایندگان به وزیر اقتصاد مبنی بر لزوم رفع موانع و مشکلات آزمون جامعه حسابداران رسمی.

تذکر سیدمسعود خاتمی نماینده گلپایگان به وزیر راه در خصوص ضرورت رفع مشکلات موجود و افزایش هماهنگی سازمان های مرتبط برای اجرای نهضت ملی مسکن.

تذکر حسن نوروزی نماینده رباط کریم به همراه جمعی از نمایندگان به وزیر اقتصاد مبنی بر لزوم افزایش تعداد بانک ها در شهرهای پرجمعیت حوزه انتخابیه.

تذکر مهدی عسگری نماینده کرج به وزیر بداشت مبنی بر لزوم تسریع در اجرای ترتیبات قانونی برای جبران زیان مصرف کننده دارو و تأمین مابه التفاوت برای بیمه های به نرخ پایان شهریور 1400 و تذکر به وزیر نیرو مبنی بر لزوم تسریع در تکمیل پست های سیار برق شهرک های صنعتی کوثر، امید البرز و اشتهارد.

تذکر احسان ارکانی نماینده نیشابور به وزیر فرهنگ مبنی بر لزوم برقراری عدالت در تخصیص اعتبارات و امکانات فرهنگی و هنری به ویژه در روستاها و مناطق محروم نیشابور و فیروزه و ضرورت تخصیص بودجه فرهنگی هنری به شهرهای تاریخی منطقه.

تذکر عباس مقتدایی نماینده اصفهان به رئیس جمهور مبنی بر ضرورت رسیدگی به وضعیت معیشتی کارکنان ثبت احوال و تذکری مبنی بر لزوم حمایت از بازنشستگان شرکت مخابرات.

تذکر جعفر قادری نماینده شیراز به وزیر راه در خصوص ضرورت تسریع در اخذ مصوبه آزادراه شیراز-بوشهر و تذکر به همراه جمعی از نمایندگان به وزیر اقتصاد و وزیر بهداشت و وزیر علوم و وزیر کشور مبنی بر لزوم تسهیل در استقرار سایت های سلامت و دانشگاهی منطقه ویژه اقتصادی شیراز.


تذکر مجید ناصری نژاد نماینده شادگان به رئیس جمهور در خصوص لزوم تسریع در پرداخت سهم حق آلایندگی به شهرداری ها.

تذکر جلال محمودزاده نماینده مهاباد به رئیس جمهور مبنی بر لزوم تسریع در پرداخت تسهیلات مسکن روستایی و پرداخت خسارات سیل 1400 به مردم مهاباد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره