حوزه/آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید طی بیانیه ای اهانت به مقدسات را محکوم کردند و با تمجید از روحیه انقلابی مردم ایران تاکید کردند که بر مسئولان لازم است به خواسته های مردم گوش دهند و مشکلات آنها را حل نمایند.

متن کامل این بیانیه به این شرح است:
بار دیگر عده ای افراد معدود با سوء استفاده از احساسات پاک عده ای از مردم ایران اسلامی به ساحت مقدس قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام وامکان مقدس اهانت نمودند و این امر موجب تأثر و تأسف گردید.
دشمنان بدانند مردم شریف ایران اسلامی همیشه مدافع اصل نظام و انقلاب بوده و هستند و نسبت به مقدسات خود حساسیت دارند لذا وضع اینگونه افراد از صف مردم جداست و هیچگاه مردم خواهان تخریب بیت المال و اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی نیستند.
بر مسئولان لازم است که به خواسته های مردم گوش دهند و مشکلات آنها را حل نمایند و نسبت به حقوق آنان حساس باشند و باید توجه داشته باشند که حضر امیر علیه السلام فرمودند: ستون دین همین مردم هستند و این مردم بودند که در راه انقلاب از جان و مال خود گذشتند و همچنان پای آرمان امام و انقلاب ایستاده اند و هرگونه اهانت به مقدسات و تعرض به حقوق مردم عزیز و بیت المال محکوم است.

   
 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar