فارس/ پلیس انگلیس با انتشار تصاویر آشوبگران در برابر سفارت ایران در لندن از مردم خواست تا آنها را شناسایی کرده و معرفی کنند.

اداره پلیس انگلیس روز سه‌شنبه 13 تصویر از افراد مرتبط با آشوبگرانی که روز یکشنبه در برابر سفارت ایران در لندن به آشوبگری و اغتشاش پرداختند را منتشر کرده و از مردم خواست تا این آشوبگران را شناسایی و معرفی کنند.

بر اساس اعلام پلیس انگلیس، تحقیقات از یکشنبه شب و در پی بروز صحنه‌های غیرقابل قبولی آغاز شده که طی آن باعث شد تا افسران پلیس به مراقبت‌های پزشکی نیازمند شده و تعدادی نیز به بیمارستان مراجعه کردند.

«کارن فیندلی» از مقام‌های ارشد پلیس لندن در این باره گفت: «همه کسانی که برنامه ریزی کرده و به دنبال اعتراضاتی قانون‌مند بوده و تمام کسانی که در نزدیکی چنین تظاهراتی قرار داشتند، این حق را دارند که احساس امنیت کنند».

وی تاکید کرد: «هیچ کسی نباید با تنش یا بی نظمی که روز یکشنبه شاهد آن بودیم، مواجه شود».

این مقام پلیس لندن افزود: «ما این موضوع را نمی‌توانیم تحمل کنیم که مردم یا افسران پلیس که با تمام توان خود برای حفظ نظم تلاش می‌کنند مجروح شوند و ما هم اکنون هر کاری را که می‌توانیم انجام می‌دهیم تا کسانی که این حملات خشونت بار را مرتکب شدند، به دست عدالت سپرده شوند».

فیندلی اضافه کرد: «این موضوع با شناسایی افرادی شروع می‌شود که با پرتاب اشیایی از جمله سنگ و بطری، به دنبال ایجاد آسیب و صدمه بودند».

وی اضافه کرد: «ما نیازمند کمک و حمایت مردم برای شناسایی این افراد هستیم. اگر شما هر کسی از تصاویر منتشر شده را می‌شناسید، لطفا هر چه سریعتر با ما تماس بگیرید. شما ناشناخته باقی خواهید ماند».

این مقام پلیس افزود: «هر کسی که شخصی از این افراد را می‌شناسد یا اطلاعاتی درباره آنها دارد درخواست می‌شود که با شماره 101 با پلیس لندن تماس بگیرد».

 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar