فارس/ وزیر امور خارجه در پیامی به سردار اشتری گفت: خدا را شاکریم که در سایه جهاد امنیت دلاوران نیروی مقتدر انتظامی، برغم توطئه‌های مستمر و فشارهای حداکثری دشمنان، ایران همچنان لنگر ثبات و امنیت در منطقه بوده است.

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه امشب (چهارشنبه) ۱۳ مهر ماه و در پیامی به سردار سرتیپ حسین اشتری فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.
در این پیام آمده است: حافظان امنیت ایران اسلامی در ادامه راه بزرگمردان و شیرزنان پرافتخار کشورمان در سال‌های دفاع مقدس، در جهاد تأمین امنیت پایدار برای کشور و آحاد ملت، مؤمنانه و مجاهدانه ایستاده‌اند.
در این پیام همچنین عنوان شده است: خدا را شاکریم که در سایه جهاد امنیت دلاوران نیروی مقتدر انتظامی، ایران اسلامی برغم توطئه‌های مستمر و فشارهای حداکثری دشمنان، همچنان لنگر ثبات و امنیت در منطقه بوده و نیروی انتظامی ضامن آسایش خاطر شهروندان و آشفتگی دشمنان این ملت بزرگ است.
امیرعبداللهیان در این پیام ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای راه امنیت و حافظان حریم این مرز و بوم، هفته نیروی انتظامی را به سردار اشتری، همه فرماندهان و پرسنل خدوم، جهادگر و بی ادعای نیروی انتظامی تبریک گفت.

لازم به ذکر است، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه نیز روز دوشنبه در نشست هفتگی با خبرنگاران گفت: روز نیروی انتظامی را به همه عزیزان پرتلاش و زحمتکش نیروی انتظامی تبریک می‌گویم که به حق از ارکان امنیت ملی و امنیت مردم ایران و از ستون‌های استوار امنیت کشور هستند و به آنها خداقوت و خسته نباشید، عرض می‌کنیم. یاد و خاطره شهدای گرانقدر نیروی انتظامی و عزیزانی که در این روزها جان خود را در راستای امنیت کشور و امنیت شهروندان از دست دادند، گرامی می‌داریم. 
وزیر امور خارجه مهر ماه سال گذشته (۱۴۰۰) در پیامی خطاب به سردار اشتری ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اعلام کرد: وزارت خارجه در تعامل و همکاری نزدیک با نیروی انتظامی در عرصه همکاری‌های انتظامی و امنیتی با کشورهای جهان به خصوص در حوزه همسایگان از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar