فارس/ فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: این نیرو با تکیه بر جوانانی متعهد، متخصص و ولایتمدار مقتدرانه آماده حراست از تمامیت ارضی ایران اسلامی است و همین موضوع موجب هراس دشمن از توانمندی‌های ایران اسلامی در تمامی حوزه‌ها شده است.

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش  در جمع اساتید فرماندهان و دانشجویان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، اظهار کرد: نیروی هوایی ارتش با اتکا به جوانان دانشمند خود و صنعت هوایی کشور در برطرف ساختن مشکلات و نیازهای نیرو به خودکفایی رسیده است، این امر را مدیون‌ فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) است که در آن روزهای حساس دستور تشکیل جهاد خودکفایی را در این نیروی الهی صادر کردند. در حکم انتصاب اینجانب نیز ساخت نیروی هوایی دانشمند مورد تأکید ایشان است.
وی در ادامه خطاب به دانشجویان و آینده‌سازان نیروی هوایی، گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون هزاران شهید شرایط جهت پیمودن قله‌های پیشرفت در زمینه‌های پژوهشی، تحقیقاتی و همچنین علمی مهیاست و تنها نیاز به همتی راسخ برای تحقق اهداف والای انقلاب جهت سربلندی ایران اسلامی را دارد.
امیر سرتیپ واحدی در پایان خاطرنشان کرد: امروز نیروی هوایی ارتش با تکیه بر جوانانی متعهد، متخصص و ولایتمدار مقتدرانه آماده حراست از تمامیت ارضی ایران اسلامی است و همین موضوع موجب هراس دشمن از توانمندی‌های ایران اسلامی در تمامی حوزه‌ها شده است.
در پایان این مراسم از کارکنان نمونه دانشگاه هوایی تقدیر شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar