ایرنا/ سخنگوی دولت گفت: اصلاح ساختار شورای اطلاع رسانی و حرکت تحولی در این یک سال به طور تدریجی در حال شکل‌گیری است و به عبارتی ما متوقف و ایستا نبودیم.

علی بهادری جهرمی روز چهارشنبه در آیین تکریم خود و معارفه رئیس جدید شورای اطلاع رسانی دولت که با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و مدیران روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی در ساختمان کوثر برگزار شد، گفت: کمتر از یک سال و یک ماه توفیق یافتم به عنوان مسئول شورای اطلاع رسانی دولت در خدمت عزیزان باشم و با توجه به جایگاه و اهمیت حوزه رسانه و اطلاع رسانی در دولت، ساختارهایی که ۲۰ سال پیش طراحی و اصلاح آن در ۱۳ سال اتفاق افتاده، ساختاری نیست که بتواند متناسب با شرایط امروز در این جنگ ناعادلانه و مملو از اقدامات غیر حقوقی و ضدحقوقی و آنگونه که باید نقش‌آفرینی کند.
وی افزود: ما برای جنگ نظامی هم قواعد داریم؛ اما در این جنگ رسانه‌ای هیچ یک از اصول انسانی را دنیای غرب و دشمنان رعایت نمی‌کنند و در این جنگ تمام عیار علیه ایران نیازمند سرمایه‌گذاری و تمرکز بیشتر هستیم و یکی از این تمرکزها، ساختاری است.
سخنگوی دولت گفت: اصلاح ساختار شورای اطلاع رسانی و این حرکت تحولی در این یک سال به طور تدریجی در حال شکل‌گیری است و به عبارتی ما متوقف و ایستا نبودیم.
رییس سابق شورای اطلاع رسانی دولت این را گفت که شورای اطلاع رسانی در استان‌ها به استاندار واگذار شد و ترکیب شورای اطلاع‌رسانی فرابخشی‌تر شده است. یکی از این اصلاحات خوب تفکیک حوزه وظایف و اختیارات سخنگو از ریاست شورای اطلاع رسانی دولت بود.
سخنگوی دولت افزود: با توجه به شناختی که آقای خلجی از رسانه دارد، منتظر یک تحول اساسی در این جایگاه خواهیم بود.

 
 
  
  
 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar