logo

نماینده مجلس: وقتی اصلاح‌طلبان از روحانی نقد نکردند، مگر ما دیوانه‌ایم از رئیسی سوال کنیم

منبع
هم ميهن
بروزرسانی
نماینده مجلس: وقتی اصلاح‌طلبان از روحانی نقد نکردند، مگر ما دیوانه‌ایم از رئیسی سوال کنیم

هم میهن/ حسن نوروزی گفت: مجلس قبل که 50 درصد اصلاح‌طلب بودند یک سخنرانی یا نقد به آقای روحانی نداشتند. مگر ما دیوانه شده‌ایم که در این شرایط از رئیس دولت سؤال کنیم؟

روزنامه هم میهن در گزارشی به مصاحبه با مخالفان و موافقان طرح سوال از رییس‌جمهوری که در مجلس کلید خورده پرداخته است. یکی از این نمایندگان اصولگرا در پاسخ گفته وقتی اصلاح‌طلبان از روحانی نقد نکردند مگر ما دیوانه‌ایم از رییسی سوال کنیم!
حسن نوروزی نماینده رباط‌کریم یکی از نمایندگانی است که با سؤال از رئیس‌جمهوری مخالف است. او تاکید کرد: «من این طرح را ندیده‌ام. اما سؤال از رئیس دولت صد در صد اشتباه است. ما اصولگرا هستیم و باید دولت را پشتیبانی کنیم. مجلس قبل که 50 درصد اصلاح‌طلب بودند یک سخنرانی یا نقد به آقای روحانی نداشتند. مگر ما دیوانه شده‌ایم که در این شرایط از رئیس دولت سؤال کنیم؟ آن‌هم در شرایطی که آقای روحانی گفته بود: «اگر این دولت روی کار بیاید نمی‌تواند حقوق یک ماه را هم بپردازد.» مگر دیوانه شده‌ایم که طرح سؤال را دنبال کنیم؟» او در پاسخ به این سؤال که وقتی دولت 57درصد افزایش مالیات را از جیب مردم در بودجه 1402 دنبال می‌کند و آیا این موضوع جایی برای سؤال از رئیس دولت ندارد؟ گفت: «باید این کار را انجام دهد. از کشورهای دیگر باید یاد بگیریم. در کشورهای توسعه‌یافته مالیات‌ها بسیار سنگین است.»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر