تسنیم/نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در برجام مذاکرات مختلفی با اروپایی‌ها داشته‌ایم اما در جواب التماس آمریکایی‌ها به خاطر نقض پیمان حاضر به مذاکره مستقیم نشده و به آن‌ها اعلام کردیم که روی اصول انقلاب هستیم.

ابراهیم عزیزی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در جشن بزرگ مردمی ارسنجان ضمن تبریک دهه پرفروغ فجر و ولادت مولی الموحدین امیرالمؤمنین اظهار داشت: دشمنان بشریت بخصوص استکبار جهانی که نتوانستند عظمت انقلاب اسلامی را تحمل کنند، از همان روز‌های اول انقلاب دشمنی علنی خود را شروع کرده و جنگ، تحریم و ترور شخصیت‌ها را به این انقلاب نوپا تحمیل کردند.

وی در ادامه ضمن محکومیت اقدامات خبیثانه دشمنان در زمینه‌های مختلف اظهار داشت:در مکتب انقلاب اسلامی یاد گرفتیم تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم و دستاورد‌های بزرگ انقلاب اسلامی در زمان تحریم شکل گرفت و در سایه عظمتی که خالق آن شهدا، رزمندگان، ایثارگران و بزرگ شدگان مکتب حضرت زینب (س) و امام علی (ع) به ما دادند، فرصت‌ها را از دل تهدیدات بیرون کشیدیم.

عزیزی با اشاره با اغتشاشات متعدد گفت: دشمنان زبون انقلاب اسلامی در شهر‌های مختلف اقدامات ننگین و بی‌شرمانه‌ای را با هدف تسخیر اراده ملت ایران و متوقف کردن پیشرفت‌های روز افزون انقلاب طرح ریزی کرده و اپوزیسیون نزدیک به 25 جریان برانداز دور هم جمع کردند، اما با مشاهده ایستادگی، شجاعت، مردانگی، غیرت وبصیرت مردم شجاع ایران پیام دادند، دچار خطاب محاسباتی شدیم وحاضریم دوباره به مذاکرات برگردیم.

وی افزود: ما در برجام مذاکرات مختلفی با اروپایی‌ها داشته‌ایم اما در جواب التماس آمریکایی‌ها به خاطر نقض پیمان حاضر به مذاکره مستقیم نشده و به آن‌ها اعلام کردیم که روی اصول انقلاب اسلامی و پیمانی که با امام، شهدا وامامان بسته‌ایم ایستاده‌ایم و در ذات انقلاب و ‌اسلام عقب‌نشینی وجود ندارد و ملت بزرگ ایران در 22 بهمن پیام ایستادگی و استقامت در برابر زورگویان را به دنیا مخابره خواهد کرد. 

وی با بیان اینکه ما در جنگ درس گرفته مکتب عاشورا و در محاصره و تحریم شاگرد مکتب رمضان هستیم، خطاب به دشمنان گفت: آرامش و امنیت ملت بزرگ ایران، قرآن، پیامبر و اعتقاداتمان خط قرمز ماست و درصورت خدشه به امنیت ملت ایران و جسارت به قرآن، پیامبر و امامان دنیایتان را جهنم می‌کنیم.

وی در پایان ضمن تقدیر از مجاهدت‌های مردم ولایتمدار شهرستان ارسنجان قبل از انقلاب، دوران مبارزه با طاغوت و زمان دفاع مقدس اظهار داشت: ان‌شاالله همه مدیران، مسؤولین وارکان انقلاب اسلامی قدردان مردم باشند وقدردانی این مردم نیز رفع گرفتاری ومشکلات آنهاست و بنده معتقدم با رویکرد جهادی مسؤولین از این شرایط سخت وتنگنای اقتصادی عبور می‌کنیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar