فارس/ معاون اول رئیس پارلمان بحرین با اشاره به سفر اخیر هیأت پارلمانی ایران به منامه، خبر داد که پروازها به‌زودی از این کشور به ایران از سرگرفته خواهد شد.

«عبدالنبی سلمان» معاون اول رئیس پارلمان بحرین، امروز (سه‌شنبه)، در گفت‌وگو با پایگاه خبری «ارم نیوز» خبر داد که به‌زودی خطوط هوایی بحرین به ایران افتتاح خواهد شد.
معاون اول رئیس پارلمان بحرین اظهار داشت: «این تفکر جدی است.. به‌زودی و به تاخیر هم نمی‌افتد.. خطوط هوایی میان دو کشور مجددا افتتاح خواهد شد. این مسئله مورد رضایت هیأت ایرانی بود.»
عبدالنی سلمان اشاره کرد که این مسائل در گفت‌و‌گوهای صریح و روشن با هیأت پارلمانی ایران صورت گرفت؛ هیأتی که اخیرا به بحرین سفر کرده بود.
این عضو پارلمان اردن با اشاره به اینکه بحرین به توافق ایران و عربستان سعودی و میزان جدیت آن چشم دوخته است، افزود که منامه هیچ ملاحظات و اعتراضی به ازسرگیری روابط تهران و ریاض نداشت.

این اظهارات در حالی بیان شده است که خبرگزاری «اسپوتنیک» به نقل از منابع آگاه خبر داده بود که ایران و بحرین درباره ازسرگیری روابط در آینده نزدیک و بازگشایی متقابل سفارتخانه‌ها در حال گفت‌و‌گو هستند.
یک رسانه روسی نوشته بود رایزنی‌هایی که میان دو کشور صورت گرفته در سطح دوجانبه و بدون میانجیگری بوده و احتمال می‌رود نتایج آن در صورت توافق بر سر تمام مسائل مورد اختلاف به‌زودی اعلام شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar