ایلنا/ وزیر کشور گفت: طبیعتا دشمنان تلاش می‌کنند با ایجاد مسائل حاشیه‌ای ما را از پرداختن به مسائل اساسی بازدارند. به هیچ وجه نه مسئولین ما و نه ملت عزیز ما نباید به این حاشیه‌ها توجه کنند. چنانچه این کار را هم نکردند.
 
احمد وحیدی وزیر کشور، درباره ضرورت حفظ وحدت و انسجام ملی در درون کشور و وظیفه بزرگان و صاحبان تریبون گفت: همه باید به چارچوب یک ایران قوی، مقتدر و پرتوان پایبند باشند، هر آنچه چیزی که ما را از این راه منحرف کند، حتما خواست دشمن است و خوشحالی دشمن را همراه دارد.

وزیر کشور تاکید کرد: ایران قوی، مقتدر و پیشرو هم محقق نخواهد شد مگر با وحدت ملی، وحدت همه اقشار و پرداختن به مسائل اساسی. طبیعتا دشمنان تلاش می‌کنند با ایجاد مسائل حاشیه‌ای ما را از پرداختن به مسائل اساسی بازدارند. به هیچ وجه نه مسئولین ما و نه ملت عزیز ما نباید به این حاشیه‌ها توجه کنند. چنانچه این کار را هم نکردند.

وی یادآور شد: در سال ۱۴۰۱ حضور حیرت‌انگیز مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را ملاحظه کردید و راهپیمایی‌های قبل از آن هم نشان‌دهنده همین مطلب است که مردم یک ایران قوی، یک ایران منسجم و یک ایران پیشرو می‌خواهند و نمی‌خواهند اجازه دهند دشمنان ما در خارج و عده اندکی از کسانی که در داخل حرف‌های آن‌ها را  پژواک می‌دهند، در کشور راه و جایی داشته باشند.

وحیدی گفت: ما وظیفه‌مان این است که تمام بسترهای لازم را برای این کار در حوزه‌های مختلف  فراهم کنیم. اولین‌اش امنیت است، سپس باید نشاط سیاسی و اجتماعی را به وجود بیاوریم و بعد همه استان‌های ما با توجه اهداف و نقشی که در توسعه کشور دارند، باید بتوانند آن را به خوبی ایفا کنند.

وی درخصوص این‌که آیا سال گذشته وزارت کشور سال سختی را پشت سرگذاشته است، گفت: نمی‌توانیم بگوییم سخت بود اما بالاخره یک گرفتاری و مزاحمتی بود که دشمنان برای کشور درست کردند و ما هم وظیفه‌مان بود در قالب شورای امنیت در وزارت کشور به این موضوع بپردازیم که با کمک همه دستگاه‌های ذی‌ربط این کار انجام شد، به هر حال این جزو وظایف ماست که باید به آن بپردازیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar