خبرآنلاین/ آقای [عباسعلی] علیزاده، رئیس دادگستری تهران آمد و جریان جلسه‌اش با آقای خاتمی را گفت که ایشان به تندی صحبت کرده در مورد تعطیلی مطبوعات و پرونده انتخابات و مسئله فرشاد ابراهیمی و آقای علیزاده هم جواب محکم داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خانه موزه آیت الله‌هاشمی رفسنجانی در بخشی از خاطرات چهارشنبه ١٨ خرداد ١٣٧٩ او آمده است:
 
جمعی از مدیران و حقوقدانان دفاتر حمایت حقوقی و قضائی از ایثارگران آمدند. سردار [سیدمحمد] حجازی، فرمانده بسیج گزارش داد. بیش از ۱۸۰ دفتر در سراسر کشور برای وکالت و مشاوره مجانی در محاکم دایر است. در زمان جنگ، با تصویب شورای عالی پشتیبانی جنگ، این نهاد به وجود آمده و تاکنون در ۳۰۰ هزار پرونده، به ایثارگران کمک مجانی کرده است. من هم در حقانیت این تصمیم صحبت کردم و از خدمات دفاتر تشکر کردم و از اهمیت بسیج گفتم.
 

آقای [عبدالحسین] وهاجی، معاون وزارت بازرگانی آمد. گزارشی از وضع تجارت خارجی داد که متأسفانه در ماه اول سال، صادرات اُفت جدی داشته و واردات اضافه شده؛ با اینکه آقای خاتمی [رئیس‌جمهور]، در ماه‌های اخیر، وعده جهش صادرات غیرنفتی را داده است. گزارش ساخت مسجدی در ولنجک را داد که برای تهیه زمین و ساختمان کمک‌ کرده‌ام و خواست که برای افتتاح شرکت‌ کنم.

آقای [عباسعلی] علیزاده، رئیس دادگستری تهران آمد و جریان جلسه‌اش با آقای خاتمی را گفت که ایشان به تندی صحبت کرده در مورد تعطیلی مطبوعات و پرونده انتخابات و مسئله فرشاد ابراهیمی و آقای علیزاده هم جواب محکم داده است؛ گفت، ابراهیمی با تحریک سران دوم خردادی، آن نوار دروغ را پُر کرده بوده و اینک اعتراف به کذب بودن و تحریک شدن نموده است. وزارت اطلاعات اصرار دارد که او را در اختیار داشته باشد، ولی اطلاعات ناجا [نیروی انتظامی] را هم شریک بررسی کرده‌اند.

عصر آقایان [احد] باقرزاده [معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی] و رمضانی از تعزیرات آمدند و از برگشت تعزیرات به قوه قضائیه اظهار نگرانی کردند؛ با توجه به نیاز دولت و کارآیی خوب. آقای [حسین] محلوجی [وزیر سابق معادن و فلزات]، تلفنی از رفتار دادگاه با مدیران تحت امر او، در مورد کمک به ورزش گله شدید نمود و گفت، چند نفر را بازداشت کرده‌اند و برای خود او هم قرار ۵۰ میلیون تومان صادر کرده‌اند.

سر و صدای احمد بهبهانی هنوز ادامه دارد، ولی مراکز جهانی، متوجه دروغگویی‌های او شده‌اند. در بلژیک، باز فردی اعلان کرده که از رهبری و رئیس‌جمهور و من، به دادگاه شکایت کرده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar