ایسنا/ استاندار فارس از برگزاری دیدار مردمی رئیس جمهور با مردم این استان در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) خبر داد.

محمدهادی ایمانیه امروز، ۱۲ مهرماه در جمع معاونین و رؤسای کمیته‌های ستاد سفر رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت به استان فارس گفت: پس از جلسات مختلف با مدیران ارشد استان، کمیته‌های مختلف سفر، نشست‌های متعدد با معاونین رئیس جمهور و وزرا و مدیران ارشد دولت، مقدمات سفر دوم دولت به استان فارس مهیا و در روزهای آتی دومین دور سفر استانی دولت به فارس انجام خواهد شد.
استاندار فارس با اشاره به رایزنی‌ها و پیشنهادات مختلف مدیریت ارشد و دستگاه‌های استان به هیئت دولت بیان کرد: در صورت تصویب این پیشنهادات در سفر آتی دولت، استان فارس در تمام شاخص‌ها رشد و جهش چشمگیری خواهد داشت.
ایمانیه با اشاره به نهایی شدن زمان سفر دولت به استان فارس گفت: در روز چهارشنبه، ۱۹ مهرماه حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) میزبان حضور رئیسی و هیئت دولت و مردم سراسر استان فارس خواهد بود.
استاندار فارس افزود: در این دیدار که از ساعت ۱۵ با حضور مردم عزیز شهر شیراز و شهرستان‌های استان برگزار می‌شود، رئیس جمهور با استقبال مردمی وارد حرم مطهر خواهد شد و با مردم استان فارس گفت‌وگو خواهد کرد.
حمیدرضا قانعی امروز، ۱۲ مهرماه در نشست خبری با خبرنگاران برنامه‌های هفته فرهنگی هنری بزرگداشت حافظ در شیراز را تشریح کرد و گفت: مقدمات لازم فراهم شده است که سخنران ویژه روز حافظ، رئیس جمهور باشند اما ممکن است که در لحظات آخر تغییراتی در این زمینه رخ دهد. هم چنین از تمبر و نشان بین ‌المللی حافظ نیز توسط ایشان رونمایی خواهد شد.
وی به بیان ویژگی‌های خاص بیست و هفتمین دوره این بزرگداشت پرداخت و افزود: خط اصلی هفته فرهنگی هنری بزرگداشت حافظ، کلید واژه «حافظ؛ شاعر زندگی» خواهد بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar