مهر/ رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۳ سارق منزل با ۲۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: هوشیاری یکی از مالکان مغازه سارقان را لو داد.

سرهنگ کامیار چهری در توضیح این خبر اظهار کرد: پرونده از کلانتری ۱۰۷ فلسطین به پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت برای شناسایی سایر جرائم متهمان ارجاع شد.
وی عنوان کرد: پرونده ارسالی حکایت از این داشت که متهمان پرونده برای فروش یک دستگاه لپ تاپ به مغازه ای در پاشاژ کامپیوتر ایران مراجعه و تقاضای فروش یک دستگاه لپ تاپ مستعمل را می کنند. مالک مغازه در بررسی لپ تاپ متوجه سرقتی بودن آن می شود که طی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی و مالک لپ تاپ که شماره تلفن آن در لپ تاپ ثبت شده بود، شناسایی سارقان را اعلام می کند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران کلانتری فلسطین در تحقیقات اولیه به دست آورند که فروشندگان لپ تاپ سرقتی، سارقان منزل است و پس از سرقت منزل، قصد فروش اموال مسروقه را داشتند، بیان داشت: با انتقال متهمان به پایگاه سوم، کارآگاهان در تحقیقات پلیسی به دست آورند که متهمان علاوه بر سرقت اعلامی مرتکب ۲۰ فقره سرقت دیگر از منازل مسکونی شده اند.
سرهنگ چهری افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعدادی اموال مسروقه از قبیل: لپ تاپ، دوربین عکاسی، ریش تراش، مقداری طلاجات و غیره کشف شد.
وی گفت: تا کنون تعداد ۱۷ تن از مال باختگان شناسایی و متهمان با قرار وثیقه از سوی شعبه ۱۵ بازپرسی دادسرای ناحیه ۶ در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم برای کشف سایر جزئیات پرونده قرار دارند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید