بازار/زندگي اين روزهاي بشر به طرز عجيبي با رسانه، فضاي مجازي و استفاده از اينترنت گره خورده است. به نوعي که شايد پيوند بسياري از امور را با اينترنت ناگسستني خواند.

اکنون خريد اينترنت هم جزوي از خدمات سبد خانوار قرار گرفته است و مي بايست نسبت به تهيه، سازوکار و استفاده از آن دقت بيشتري رااعمال کرد.

دراين که داده و يا فضاي اينترنت سبک جديدي از روند و تسريع در کارها را ارائه داده است شکي نيست اما بصورت جدي مي توان نسبت به خطرات، کلاهبرداري ها و مشکلاتي که اينترنت و بطور کلي فضاي مجازي به همراه دارد اعلام هشدار کرد.

خطراتي که ممکن است به سراغ هرکسي بروند، کلاهبرداري هاي اينترنتي چه در سطح خرد و چه در سطح کلان، دسترسي غير مجاز به اطلاعات فرد يا شنود، تجاوز به حريم خصوصي افراد، سواستفاده از کارت هاي بانکي و....تنها گوشه اي از مشکلات و جرايم اينترنتي هستند. حال که چاره اي جز حضور امن و صحيح در اين فضا نيست مي بايست  حضوري امن تر و همراه با آگاهي را براي حل يا جلوگيري از بروز مشکلات، رقم زد.

وکلاي سامانه حقوقي دادپرداز، با تسلط کامل بر حقوق و قوانين حاکم بر فضاي اينترنت، مي توانند به خوبي از مشکلاتي که در اين مسير به وجود مي آيد چاره جويي کند، اين سامانه با در اختيار داشتن مشاورين مجرب، و وکلاي متخصص اين توانايي را دارد که شما را در مسير احقاق حقوق از دست رفته تان در فضاي اينترنت، ياري کند.

چرا که براي احقاق حقوق در فضاي مجازي‌، مي بايست تخصص و تسلط بر قوانين و کاربلد بودن را در راس اولويت ها قرار دهيد.

همچنين انتخاب آگاهانه يک وکيل متخصص و عقد قراردادي شفاف با وکيل و پرداخت امن و قابل پيگيري هم از جمله امکانات سامانه حقوقي دادپرداز است.