ايران/ سيلي محکم شوهر به صورت همسرش  باعث شد زن جوان در اقدامي جنون آميز چاقوي آشپزخانه را در قلب او فرو کند.

شامگاه دوشنبه 16 شهريور ساعت از 10 گذشته بود که صداي تلفن اورژانس به صدا درآمد. زن جواني گريان و وحشتزده درخواست کمک کرد و گفت: همسرم با چاقو زخمي شده خون زيادي از بدنش مي‌رود هرچه سريع‌تر خودتان را به اينجا برسانيد.

دقايقي بعد مأموران اورژانس وارد خانه مرد 40 ساله شدند، نخستين بررسي‌ها نشان مي‌داد وي بر اثر اصابت چاقو به قلبش مجروح شده است. بلافاصله وي به بيمارستان منتقل شد اما بر اثر شدت خونريزي جان باخت. بدين ترتيب موضوع به مأموران کلانتري 190 مجيديه اعلام شد.

در حالي که مأموران هنوز از علت اين مرگ خونين اطلاعي نداشتند، به تحقيق از همسر وي و همسايه‌ها پرداختند.

نخستين بررسي‌ها نشان مي‌داد ساعتي قبل از اين حادثه صداي دعوا و درگيري زوج جوان در خانه شنيده شده بود. بنابراين احتمال ارتکاب قتل از سوي زن جوان قوت گرفت. شکيلا که شوکه و وحشتزده بود در بازجويي‌ها به قتل شوهرش  اعتراف کرد و گفت: من همسر دوم بابک بودم. او چند سال قبل همسر اولش را طلاق داده بود و حدود 2 سال قبل با من که از همسايه‌هايشان بودم ازدواج کرد.

بابک و همسر اولش بچه‌دار نمي‌شدند و سر همين موضوع اختلاف داشتند تا اينکه مدتي بعد يک نوزاد پسر را به فرزندي گرفتند، با اين حال زندگي‌شان به سامان نرسيد و طلاق گرفتند.  الان پسرشان ۷ ساله شده و بعد از جدايي با مادرش زندگي مي‌کند.

زن جوان با گريه ادامه داد: مدتي بود که بابک اصرار داشت پسرخوانده‌اش را نزد خودش بياورد و با ما زندگي کند، اما من از اين موضوع ناراحت بودم و راضي به اين کار نمي‌شدم.

شب حادثه، داخل آشپزخانه در حال آماده کردن غذا بودم که بابک به آشپزخانه آمد و دوباره موضوع  بچه را و اينکه بايد با ما زندگي کند، پيش کشيد خيلي عصباني شدم و با پرخاش جواب منفي دادم. اما او وقتي مخالفت مرا ديد، ناگهان با عصبانيت سيلي محکمي به گوشم زد.

من که از اين برخورد بابک شوکه شده بودم و انتظار چنين برخوردي را نداشتم، يک لحظه چنان عصباني شدم که انگار خون به مغزم نرسيد و  با چاقويي که در دست داشتم، ضربه‌اي به قلب همسرم زدم. بابک ناگهان روي زمين افتاد و زماني که خون را ديدم به خودم آمدم و متوجه شدم چه اشتباه بزرگي مرتکب شده‌ام.

جيغ کشيدم و از همسايه‌ها کمک خواستم. حتي خودم با اورژانس تماس گرفتم و به همراه همسرم به بيمارستان رفتم، فکر نمي‌کردم يک لحظه عصبانيت چنين فاجعه‌اي رقم بزند.

زن جوان به اتهام مباشرت در قتل روانه اداره دهم پليس آگاهي پايتخت شد. بازپرس مرادي از شعبه دوم دادسراي امور جنايي تهران، دستور انتقال زن جوان به پزشکي قانوني براي بررسي صحت رواني متهم را صادر کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar