ايسنا/ رييس مرکز شماره گذاري پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي اعلام کرد که از روز شنبه نوبت دهي براي خدمت شماره‌گذاري و تعويض پلاک در ۱۰ استان کشور اينترنتي خواهد بود.

سرهنگ علي محمدي در اين باره گفت: حسب دستور رياست پليس راهور ناجا و با هدف گسترش خدمات الکترونيکي نيروي انتظامي، طرح نوبت دهي اينترنتي براي حضور در مراکز تعويض پلاک به مرحله اجرا درآمد که در جريان آن سامانه  nobatdehi.epolice.ir  براي دريافت نوبت اينترنتي ايجاد شد.

وي با بيان اينکه در فاز اول اجراي اين طرح دريافت نوبت براي خدمات شماره‌گذاري و تعويض پلاک در تمام مراکز شماره‌گذاري و تعويض پلاک تهران به صورت اينترنتي درآمد، گفـت: با اقدامات انجام شده از روز شنبه ۲۹شهريورماه ارائه خدمات شماره گذاري در تمامي مراکز تعويض پلاک تهران از طريق نوبت دهي اينترنتي در استان‌هاي آذربايجان غربي، آذربايجان شرقي، اصفهان، خراسان رضوي، فارس، گيلان، کرمانشاه، البرز، يزد و قم  نيز اجرا خواهد شد.

به گفته محمدي،  در حال حاضر زمان نوبت دهي نهايتا يک روز است و فرد مي‌تواند براي روز بعد نوبت دريافت کند، البته در مواردي حتي براي همان روز نيز ظرفيت دريافت نوبت وجود داشته است.

 رييس مرکز شماره‌گذاري پليس راهنمايي و رانندگي ناجا، درباره افرادي که نوبت اينترنتي دريافت‌کرده‌اند نيز ، گفـت: اين افراد حتما در ساعت اعلام شده در مرکز حضور داشته باشند، اطلاعات اين افراد در قسمت ورودي مراکز تعويض پلاک وجود دارد و به راحتي مي‌توانند وارد شوند. اما همانطور که گفتم لازم است حتما در همان زمان اعلام شده حضور پيدا کنند و اگر بعد از زمان اعلامي هم در محل حاضر شوند، امکان ارائه خدمات به آنان وجود نخواهد داشت و بايد نوبت ديگري دريافت کنند.

وي تاکيد کرد که اين طرح به زودي در ديگر استان‌هاي باقي مانده نيز اجرايي خواهد شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar