تسنيم/ زائران عتبات عاليات براي پروازهاي اربعين امسال بايد تست PCR منفي از آزمايشگاه‌هاي مورد تاييد وزارت بهداشت را در اختيار داشته باشند.
سازمان هواپيمايي ظهر امروز طي اطلاعيه‌اي جديد از آغاز فروش بليت پروازهاي اربعين حسيني خبر داد و اعلام کرد: با توجه به اعلام سازمان حج و زيارت مبني بر آغاز تحويل ويزا به زائران عتبات عاليات، مسافران مي‌توانند با مراجعه به سايت شرکت‌هاي هواپيمايي داخلي و دفتر خدمات مسافرت هوايي معتبر نسبت به تهيه بليت پروازهاي اربعين حسيني با قيمت مصوب اقدام کنند.
همچنين بنا به اعلام قبلي و دستور سازمان حج و زيارت، ثبت نام در سامانه سماح، داشتن تست PCR منفي با اعتبار حداقل 72 ساعت، کارت واکسن دو دُز و داشتن ويزاي معتبر از الزامات صدور بليت توسط شرکت‌هاي هواپيمايي براي سفر اربعين به شمار مي‌رود.
يکي از الزامات خريد بليت داشتن تست PCR منفي با اعتبار 72 ساعته است. بر اساس پيگيري‌هاي تسنيم از شرکت‌هاي هواپيمايي حاکي از آن است که زائران عتبات عاليات با ارائه تست منفي PCR از آزمايشگاه‌هاي مورد تاييد وزارت بهداشت مي‌توانند اقدام به خريد بليت کنند.
اين در حالي است که برخي ايرلاين‌هاي خارجي براي پروازهاي اربعين از زائران عتبات عاليات تست PCR منفي از آزمايشگاه‌هاي طرف قرارداد خود را مطالبه مي‌کنند!

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar