رکنا/ فرمانده انتظامی هرمزگان از دستگیری دو سارق به عنف طلا و جواهرات توسط مأموران پلیس آگاهی استان خبر داد.
سردار غلامرضا جعفری ظهر امروز در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار داشت: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره سرقت بعنف طلا و جواهرات در سطح شهر بندرعباس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: در بررسی جزئیات پرونده مشخص شد که سارقان با پوشاندن چهره و زدن نقاب به صورت و به ضرب چاقو و با ایجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت طلا و جواهرات در کوتاه‌ترین زمان کرده و متواری شده‌اند.
فرمانده انتظامی هرمزگان بیان کرد: در همین رابطه مأموران پلیس آگاهی با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه دو نفر از سارقان شدند و پس از کسب اجازه از مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.
سردار جعفری تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های تخصصی مأموران انتظامی چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشته و به سرقت به عنف طلا و جواهرات اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری همدستان این پرونده و سایر متهمان احتمالی همچنان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar