فارس/ مسئول آتش‌نشانی زرند اعلام کرد: دو ساختمان سه طبقه که انبار قالی، موکت و مغازه قالی‌فروشی بوده است در حال حریق بود که با تلاش همکاران اطفای حریق شروع شد که چند مصدوم به بیمارستان انتقال داده شدند و حال چند نفر وخیم است و آتش بعد از چهار ساعت مهار شد.
مسعود مومنی‌فر اظهار داشت: عصر امروز ساعت ۱۵ و سه دقیقه به مرکز پیام سازمان آتش‌نشانی تماس گرفته که یک مغاره دچار آتش‌سوزی شده است بلافاصله نزدیک‌ترین ایستگاه عازم محل شده و ایستگاه سه و یک هم به پشتیبانی به محل اعزام شدند.
شهردار زرند افزود: دو ساختمان سه طبقه که انبار قالی، موکت و مغازه قالی‌فروشی بوده است در حال حریق بود که با تلاش همکاران اطفای حریق شروع شد که چند مصدوم به بیمارستان انتقال داده شدند و حال چند نفر وخیم است و آتش بعد از چهار ساعت مهار شد.
صابری رئیس اورژانس کرمان گفت: ساعت ۱۵:۲۰ امروز یکشنبه ( ۷ آذر ماه) در پی دریافت گزارش آتش‌سوزی انبار فرش واقع در خیابان اسدآبادی شهر زرند، بلافاصله ۲ تیم فوریت‌های پزشکی به محل حادثه اعزام شد که متاسفانه به علت شدت آتش‌سوزی ۲ نفر (زن ۲۵ و ۶۰ساله) در این حادثه جان باخته و ۳ نفر مصدوم شدند.
وی افزود: مصدومان این حادثه  بعد از انتقال به بیمارستان سینا زرند و انجام اقدامات درمانی با پایدار شدن علائم حیاتی جهت تکمیل اقدامات درمانی به بیمارستان شفا کرمان منتقل شدند.
صابری ادامه داد: مصدومان شامل یک دختر بچه ۵ ساله و ۲ مرد ۲۷ و ۳۰ ساله هستند که حال عمومی ۲ نفر از مصدومان (دختربچه ۵ ساله و مرد ۲۷ ساله) وخیم گزارش شده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar