برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo
  1. برگزیده
ورزشی

پایان حواشی کرنر استقلال در کمیته داوران

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
پایان حواشی کرنر استقلال در کمیته داوران

ورزش 3/کمیته داوران نیز با بررسی ویدیو باشگاه استقلال، تصمیم موعود بنیادی فر را مورد تأیید قرار داده است.
با وجود گذشت دو روز از برگزاری دیدار استقلال و فولاد، همچنان بحث و جنجال درخصوص کرنر منجر به تک گل بازی ادامه دارد. پرسپولیسی ها که با تیم رقیب رقابت سخت و نفس گیری برای قهرمانی دارند، مدعی بودند که این کرنر اشتباه بوده و حتی برخی از کارشناسان داوری نیز در ابتدا اعلام کردند که تصمیم بنیادی فر اشتباه بوده است.
اما پس از آنکه باشگاه استقلال ویدیویی از بهترین زاویه ممکن منتشر کرد، مشخص شد توپ سایشی با پای بوحمدان داشته است و حتی اعتراف آل نعمه که از زبان بازیکن فولاد مطرح شد، باعث گردید تا این کارشناسان نظر خود را تغییر داده و سالم بودن گل استقلال را تأیید کنند.
هر چند که در ادامه آل نعمه در اتفاقی عجیب صحبت های خود را پس گرفت اما حالا کمیته داوران نیز درست بودن کرنر آبی ها را تأیید کرده است. جایی که آنها به صورت هفتگی و پس از پایان بازی های لیگ، جلساتی را برگزار کرده و عملکرد داوران را مورد بررسی قرار می دهند.
آنگونه که خبر آنلاین نوشته است، در کمیته داوران نیز درباره این صحنه بحث و در نهایت با بررسی ویدئوها مشخص شد توپ به پای بوحمدان برخورد داشته است. موعود بینادی فر نیز اعلام کرده در این صحنه به وضوح دیده است که توپ با پای بازیکن فولاد برخورد داشته است. این تائیدیه ها به نوعی پایانی برای حاشیه های دو روز گذشته بوده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره