برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

بارسلونا در آستانه یک جنگ داخلی!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
بارسلونا در آستانه یک جنگ داخلی!

ورزش 3/ویکتور فونت، که رقیب اصلی خوان لاپورتا در انتخابات گذشته بارسلونا بود، اظهار داشت که او اجرای یک طرح استیضاح را رد نمی‌کند. شرط این کار، عبور مدیریت فعلی باشگاه از خطوط قرمز و محدودیت‌هاست.
فونت امروز در بیانیه‌ای به «رادیو کاتالونیا» به اطلاعات منتشر شده توسط روزنامه «ال پریودیکو» اشاره کرد که بر اساس آن خزانه‌داری اسپانیا در حال بررسی حساب مدیران باشگاه است که در آن یک درآمد 350 هزار یورویی مشکوک از طریق ISL، شرکتی که برای بارسلونا کار می‌کند، کشف شده است.

در این بیانیه آمده است که شش ماه بعد از حسابی که هزینه‌های ضمانت هیئت مدیره بارسا پرداخت شده بود، بارسلونا به ISL اجازه برگزاری دو بازی دوستانه را داد.
فونت معتقد است که این قضیه مشکوک است زیرا اکنون شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد یک تامین کننده مالی باشگاه برای پوشش هزینه‌هایی که به حساب مدیران می‌رود، پرداخت‌هایی انجام داده است.
فونت می‌گوید امیدوار است که شفافیت مطلق وجود داشته باشد و توضیح داده شود که این موضوع چه بوده است: «امیدوارم شفافیت مطلق وجود داشته باشد و توضیح داده شود که این موضوع از چه قرار است.»

فونت هشدار داد که اگر این قضیه شفاف سازی نشود، هر احتمالی از جمله برگزاری انتخابات ریاست باشگاه را بررسی خواهد کرد. طرحی که در آن از اعضای رسمی بارسا امضا برای برکناری لاپورتا جمع خواهد شد و اگر به یک حدنصاب مشخص برسد، لاپورتا باید از سمتش کنار برود.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره