برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

گل‌گهر آماده دیدار انتقامی می‌شود

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
گل‌گهر آماده دیدار انتقامی می‌شود

ورزش 3/در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر گل گهر و هوادار دو مرتبه در رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم رفته‌اند که دیدار رفت در سیرجان با تساوی 2 بر 2 تمام شد و در بازی برگشت هم این بنفش پوشان تهرانی بودند که موفق شدند با نتیجه یک بر صفر گل گهر را شکست دهند.
گل‌گهر این هفته‌ها اصلا حال خوشی ندارد و آنها که یکی از منسجم‌ترین و منظم‌ترین تیم‌های لیگ برتر بودند، حالا 7 هفته است که رنگ پیروزی را نچشیده‌اند، اما غیر از شرایطی که اوزونیدیس و شاگردانش در لیگ برتر دارند و می‌خواهند با پیروزی در جام حذفی این شرایط را به دست فراموشی بسپرند، تساوی در بازی رفت و شکست در بازی برگشت را ناعادلانه می‌دانند و حالا بهترین فرصت برای آنهاست که با شکست هوادار در خانه به جمع 4 تیم برتر در جام حذفی راه پیدا کنند و ناکامی در لیگ را هم تمام کنند.

جدی‌ترین تمرین تیم فوتبال گل گهر پیش از مصاف با هوادار که روز گذشته برگزار شد و امروز سورمه‌ای پوشان تمرین سبکی را برگزار می‌کنند و آماده مصاف روز آینده می‌شوند.
روز آینده یکی از 4 دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه اختصاصی گل گهر از ساعت 19 میان شاگردان اوزنیدیس و مسعود شجاعی برگزار می‌شود و خود این رویارویی سرمربیان دو تیم هم جذابیت‌های خاص خود را دارد.

 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره