برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

برد سه گله پیشکسوتان تراکتور مقابل استقلال

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
برد سه گله پیشکسوتان تراکتور مقابل استقلال

ورزش 3/امروز استادیوم بنیان دیزل میزبان پیشکسوتان تراکتور و استقلال بود که در دیدار یادبود رضا حسن‌زاده به مصاف یکدیگر رفتند. حسن‌زاده، کاپیتان تیم تراکتور، سال 1385 در جریان یک سانحه رانندگی پیش از بازی تیمش در مقابل شهرداری بندرعباس به شکلی تلخ و دردناک درگذشت و امروز هجدهمین سالگرد او نیز بر سر مزارش برگزار شد.
در این بازی پیشکسوتان دو تیم دور هم جمع شدند و رسول خطیبی، ستاره سال‌های نه چندان دور تراکتور که سابقه عضویت در استقلال را هم دارد، هماهنگی برگزاری این بازی را انجام داد. حسن روشن، شاهین بیانی، علی لطیفی و... از جمله نفراتی بودند که با پیراهن استقلال در این بازی حاضر شدند.

منصور رشیدی، مهدی فنونی‌زاده، محسن گروسی، مسعود ابطحی، شاهین خیری، اکبر کارگر جم، حسین ترابپور و چند بازیکن دیگر از جمله نفراتی بودند که در این دیدار برای استقلال بازی کردند.
رسول خطیبی ستاره شماره یک این بازی بود و با عملکرد درخشان خود توانست سه گل به ثمر برساند که یکی از گل‌های او از روی ضربه ایستگاهی با مهارت مثال زدنی وارد دروازه استقلال شد تا او آمادگی خود را به رخ بکشد.

محمد نصرتی، کاپیتان اسبق و مربی فعلی تیم تراکتور، دیگر ستاره امروز سرخپوشان تبریزی بود که دقایقی برای این تیم به میدان رفت و در حالی که تیم بزرگسالان تراکتور آماده حضور در تمرین می‌شد، او در این بازی دوستانه برای دقایقی پا به توپ شد و آمادگی خود را نشان داد.
تک گل استقلال در این بازی را بهروز پرورشگاه به ثمر رساند و بازی در نهایت با برتری 3-1 به سود پیشکسوتان تراکتور به پایان رسید و بازیکنان دو تیم نیز با عکس یادگاری و خوش و بش زمین را ترک کردند.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره