برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

بیانی: نکونام و شاگردانش کار بزرگی کردند

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
بیانی: نکونام و شاگردانش کار بزرگی کردند

ورزش 3/شاهین بیانی کاپیتان سابق باشگاه استقلال امروز در مراسم یادبود رضا حسن‌زاده پیشکسوت فوتبال استان تبریز شرکت کرد و در جریان این مراسم گفتگویی انجام داد و ابراز امیدواری کرد تا تیم محبوبش در انتهای فصل به قهرمانی برسد.
شاهین بیانی در ابتدای صحبت‌های خود گفت: خیلی خوشحال هستم که همراه تیم پیشکسوتان استقلال در این سفر همراه شدم و با زحمات رسول خطیبی که از بزرگان این خطه است به یاد حسن‌زاده دیداری برگزار شد و همراه با تیم استقلال در این دیدار شرکت کردم، با مراسمی که در مزار شهدا برگزار شد یادی از یک پیشکسوت فوتبال تبریز کردیم و امیدوارم که روح او در آرامش باشد.
حسن‌زاده درباره شرایط لیگ و صدرنشینی استقلال گفت: چیزی که مشخص است نتایج در دست استقلال خواهد بود و پرسپولیس منتظر لغزش استقلال است ولی امیدوارم که این هفته استقلال در سخت‌ترین بازی پیروز شود و همه چیز در دست خود استقلالی‌ها بماند.
بازگشت سیلوا اتفاق خوبی بود، مشکل استقلال قلب دفاع بود که با بازگشت این بازیکن نکونام می‌‌تواند مشکل را حل بکند، امیدوارم هواداران با قهرمانی خوشحال شوند، هواداران استقلال نیاز به این قهرمانی دارند و دیدید که استادیوم را پر کرده بود.
شاهین بیانی نسبت به انتقاداتی که از سبک بازی استقلال می‌شود گفت: بعد از سال‌ها که بگذرد نمی‌گویند چطور قهرمان شدیم و فقط قهرمانی در یاد می‌ماند، زمان فرهاد مجیدی هم استقلال سخت گل می‌خورد و حتی بدون باخت بود در لیگ و الان هم می‌گویند تیم مجیدی قهرمان شد، امیدوارم این اتفاق برای نکونام هم رقم بخورد.
بیانی با تمجید از عملکرد نکونام گفت: این تیم در ابتدای فصل ریزش بازیکن داشت و بازیکنانی که می‌خواست را برای نکونام نگرفتند، یک بازیکن ملی‌پوش در ترکیب استقلال حضور ندارد و نکونام و شاگردانش کار بزرگی انجام دادند.

پیشکسوت استقلال نسبت به دیدارهای یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: بعد از حذف استقلال دیگر بازی‌ها را دنبال نمی‌کنم و برایم اهمیتی ندارد، من بعد از 17 سال که در استقلال بودم فقط مسائل فنی این تیم را دنبال می‌کنم. امیدوارم استقلال قهرمان لیگ شود و پس از آن برای قهرمانی در آسیا شود. بعد از استقلال که قهرمان آسیا شد هیچ تیمی نتوانست این کار را انجام دهد و امیدوارم که استقلال این اتفاق را تکرار کند.
او درباره شرایط فنی پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم خوبی است و قطعا در بازی آینده هم با موفقیت برگزار می‌کند، اما اختیار قهرمانی در دست استقلال خواهد بود.
بیانی در انتهای صحبت‌های خود با حمایت از پیشکسوتان استقلال گفت: امیدوارم که پیشکسوتان که رکن اصلی هستند توسط باشگاه حمایت شوند و بتوانند کارهای بزرگی انجام دهند، صخبت شده که قرار است 5% از سهامی که وارد بورس می‌شود به پیشکسوتان تیم تعلق بگیرد و امیدوارم کسانی که مستحق آن هستند از این مزایا بهره‌مند شوند.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره