logo

اوزونیدیس: هوادار در روز بد باید کنار تیم باشد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
اوزونیدیس: هوادار در روز بد باید کنار تیم باشد

ورزش 3/مارینوس اوزونیدیس سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر در نشست خبری پیش از دیدار برابر هوادار در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با تاکید براینکه بازی مهمی برای سرمه‌ای پوشان در پیش است، حرف هایش را آغاز کرد و گفت: بازی خیلی مهمی برای ما است، چون ما می خواهیم از این مرحله صعود کنیم. می دانیم یک بازی است و حق اشتباه نداریم. در طول مسابقه باید تمرکز داشته باشیم؛ حالا چه در 90 دقیقه و چه در وقت های اضافی.
او سپس درباره شرایط برخی بازیکنان تیم صحبت کرد: منتظریم شرایط چند بازیکن را ببینیم که تصمیم گیری کنیم می توانند بازی کنند یا خیر. ما مثل همیشه مشکلات و مصدومیت هایی داریم. 
سرمربی یونانی تیم گل گهر سپس به نتایج ضعیف این تیم در 7 بازی اخیر لیگ برتر اشاره کرد و این نتایج را نامنصفانه توصیف کرد: در بازی های اخیر ما خیلی خوب بازی می‌کنیم، ولی می بازیم. وقتی خیلی خوب هم بازی می کنیم، باز هم می بازیم. فردا مهم نیست خوب بازی کنیم یا بد بازی کنیم و فقط به دنبال بردن هستیم.
او سپس درباره دلایل باخت و عملکرد ضعیف گل گهر در بازی های اخیر مورد سوال قرار گرفت و در واکنش به آن اینطور واکنش داشت: دلایل زیادی دارد. الان وقت مناسبی برای توضیح دادن این موارد نیست. از دیدگاه سرمربی خسته شده ام که همه بگویند چقدر خوب بازی می کنید ولی وقتی می بازیم خسته کننده است.

مارینوس با تمجید از بازیکنانش گفت: برای بازیکنانم همین اتفاق افتاده است. خوب بازی می کنند و همه تلاششان را می کنند. همه کار می کنند ولی در آخر تیم رقیب خوشحال می شود. شاید باید فردا تغییر رویه بدیم (خنده تلخ) و فقط به دنبال بردن بازی باشیم. فردا بازی حذفی است و بازی های حذفی کاملا متفاوت است.

اوزونیدیس در واکنش به این سوال که گل گهر مصدومی هم دارد یا خیر گفت: بله مصدومانی داریم که نمی خواهم درباره آنها صحبت کنم. باید شرایط را بررسی کنیم. مهم ترین مسئله این است بازیکنانی که بازی می کنند صد در صد توان‌شان را بگذارند.
خبرنگاری از اوزونیدیس پرسید که هواداران گل گهر از نتایج تیم ناراضی هستند. او سپس پرسید که کادر فنی چه کاری انجام می دهد که فردا آنها را خوشحال کند. سرمربی یونانی گل گهر در واکنش به این سوال گفت: این طبیعی است که آنها خوشحال نباشند. همه ما وقتی نتیجه نمی گیریم، خوشحال نیستیم. من و بازیکنانم بیشتر از هواداران ناراحت هستیم. در این مسابقات که نتیجه نگرفتیم، نمی گویم خیلی خیلی بهتر بودیم ولی در بسیاری از آنها بهتر از حریف مان بودیم ولی شانس هایمان را از دست دادیم. 
سرمربی یونانی گل گهر سپس به نکته مهمی درباره فرهنگ هواداری اشاره کرد و افزود: بارها گفتم هواداران و افرادی که اطراف تیم هستند، باید وقتی تیم نتیجه نمی گیرد نزدیک تیم باشند و از تیم حمایت کنند نه وقتی تیم می‌برد. به خاطر همین نیاز داریم که فردا هواداران بیایند و از دقیقه یک تیم را حمایت کنند.

 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید