برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

پیش‌بینی توتی و بوفون از فینال کوپا ایتالیا

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
پیش‌بینی توتی و بوفون از فینال کوپا ایتالیا

ورزش 3/جانلوئیجی بوفون و فرانچسکو توتی، دو اسطوره فوتبال ایتالیا، پیش‌بینی‌های مختلفی از فینال کوپا ایتالیا بین تیم‌های یوونتوس و آتالانتا داشته‌اند.
آتالانتا این فصل نسبت به یوونتوس وضعیت بهتری داشته و به غیر از این فینال تا فینال لیگ اروپا هم پیشروی کرده اما یووه که در رقابت‌های اروپایی غایب بود، امید زیادی به کسب این جام ارزشمند دارد.
بوفون در مورد فینال کوپا ایتالیا به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: "یوونتوس می‌تواند برنده شود، فکر می‌کنم تمام شده است، چون یووه بیشتر از آتالانتا عادت به انجام بازی‌های خاص دارد. واضح است که آتالانتا خیلی بهتر به این مرحله رسیده است. از زمان آمدن گاسپرینی روش کار و طرز فکر آن‌ها تغییر کرده و فکر می‌کنم او در این سال‌ها کار بزرگی انجام داده است. او واقعاً دوران درخشانی را رقم زده و اگر بتواند این راه را با یک قهرمانی پشت سر بگذارد، این امر مانند یک مهره نهایی روی سفر شگفت انگیزی خواهد بود."
بوفون با اشاره به فینال لیگ اروپا بین آتالانتا و بایرلورکوزن در مورد اینکه دوست دارد چه تیمی برنده فینال کوپا ایتالیا شود، گفت: "در واقع، بین این دو، اگر واقعاً مجبور به انتخاب باشم، امیدوارم آتالانتا لیگ اروپا را ببرد و یووه قهرمان کوپا ایتالیا شود. فکر می‌کنم که در پایان آتالانتا اینطور خوشحال خواهد شد.
همچنین فرانچسکو توتی در پیش بینی بازی امشب گفت: "آتالانتا و یوونتوس دو تیم بزرگ هستند که عملکرد خوبی دارند. آتالانتا در شرایط بهتری قرار دارد، آن‌ها یک فینال دیگر دارند، اما این یک بازی عالی خواهد بود. این یک فینال عالی خواهد بود، هر مربی روش بازی خود را دارد، آن‌ها می دانند چگونه تیمشان را برای این بازی هماهنگ کنند."

توتی درمورد اینکه آیا آتالانتا او را این فصل غافلگیر کرده یا خیر، گفت: "نه، آن‌ها سال‌هاست خوب کار می‌کنند، امسال خیلی خوب هستند. آن‌ها به پروژه‌شان ثبات داده‌اند، یک مربی بزرگ و بازیکنان بزرگ دارند."
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره