برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

پوستکوگلو به سرنوشت مورینیو و کونته دچار می‌شود

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
پوستکوگلو به سرنوشت مورینیو و کونته دچار می‌شود

ورزش 3/اظهارات آنگه پوستکوگلو، سرمربی تاتنهام، پس از بازی دیشب برابر منچستر سیتی، مدیران این باشگاه را نگران کرده است.
آنگه پوستکوگلو پس از شکست دیشب تاتنهام مقابل منچستر سیتی، در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی روبروی خبرنگاران نشست و از باشگاهش انتقاد کرد.
بدون فریاد، بدون کنایه و به‌صورت مستقیم، او از سر ناامیدی نکاتی را در مورد باشگاهش بیان کرد که به‌‌نظر می‌رسد هواداران و مدیران باشگاه را به‌شدت نگران کرد.
او پس از باخت ۲-۰ مقابل منچستر سیتی، بدون فرار از واقعیات ماسک صمیمانه همیشگی‌اش را زمین گذاشت و با بی‌رحمی انتقاداتش و ناامیدی‌اش را از اتفاقات داخل و خارج باشگاه ابراز کرد.

او گفت: «اتفاقات ۴۸ ساعت گذشته به من نشان داد که پایه‌ها و بنیان باشگاه بسیار شکننده و ضعیف هستند.» در حالی‌که از پرداختن به جزئیات در مورد اینکه دقیقاً منظورش از این نظرات چیست، خودداری کرد، به نظر می‌رسید که او به مشکلات پشت صحنه اسپرز و همچنین گروه‌های هواداری اشاره کرد.

آنچه در اینجا مهم است این واقعیت است که او مایل است نگرانی‌های خود را در ملأ عام بیان کند، دقیقا مانند آنتونیو کونته و ژوزه مورینیو، مربیان قبلی باشگاه.
مدیران تاتنهام از این رفتار پوستکوگلو نگران هستند. به‌خصوص با توجه به سابقه او در سلتیک و تغییر رفتارش که آغاز یک پایان را نشان می‌داد و ممکن است اتفاقات دیشب هم آغاز پایان دوران پوستکوگلو در تاتنهام باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره