برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

خداحافظی داور معروف؛ پس از یورو می‌روم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
خداحافظی داور معروف؛ پس از یورو می‌روم

ورزش 3/دانیله اورساتو، داور ایتالیایی، اعلام کرد که پس از حضور در یورو ۲۰۲۴ از دنیای داوری خداحافظی خواهد کرد.
این مقام رسمی پیش از این تورنمنت که در ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد) در آلمان آغاز می‌شود و با دیدار فینال در ۱۴ جولای (۲۴ تیر) به پایان می رسد، با اسکای اسپورت صحبت و تایید کرد که دوران حرفه‌ای‌اش پس از این رقابت‌ها به پایان خواهد رسید.
او گفت:«من یک تجربه فوق‌العاده را به پایان می‌برم. من و خانواده‌ام بسیار افتخار می‌کنیم. به کاری که انجام داده‌ام افتخار می‌کنم و تمام تلاشم را تا انتها انجام خواهم داد.»
اورساتو با توجه به تجربه و کیفیتی که دارد، یکی از نامزدهای قضاوت در فینال یورو ۲۰۲۴ است. از او پرسیده شد که آیا امیدوار است داوری‌اش را با قضاوت در فینال یورو به پایان ببرد؟
او پاسخ داد:«بدیهی است که همه ما امیدواریم که ایتالیا قهرمان مسابقات شود. اگر بخواهم فینال را قضاوت کنم، افتخار می‌کنم و خوشحال خواهم شد، اما اگر ایتالیا به فینال برود و قهرمان شود، به همان اندازه خوشحال می‌شوم.»
شایعاتی شنیده شده که این داور پس از بازنشستگی سمتی مدیریتی در سری A برعهده خواهد گرفت. با این حال خود او این شایعات را رد کرد:«تنها چیزی که بعد از بازنشستگی‌ام به سراغ آن خواهم رفت همسرم و فرزندانم است‌. به‌جز آنها به چیز دیگری فکر نخواهم کرد.»

اورساتو قبلاً فینال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰-۲۰۱۹ و پلی آف حساس یورو ۲۰۲۴ بین ولز و لهستان را قضاوت کرده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره