برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

سخنرانی تن‌هاخ در الدترافورد: جام را به اینجا می‌آوریم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
سخنرانی تن‌هاخ در الدترافورد: جام را به اینجا می‌آوریم

ورزش 3/اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستر یونایتد، پس از پایان بازی تیمش مقابل نیوکسل، به زمین رفت و برای هواداران سخنرانی کرد.
یونایتد روز چهارشنبه در الدترافورد در آخرین بازی خانگی فصل خود در لیگ برتر به مصاف نیوکسل رفت و با ارائه نمایشی قابل قبول این تیم را ۳-۲ شکست داد.
شیاطین سرخ هنوز یک بازی در لیگ برتر دارند (دیدار خارج از خانه برابر برایتون در روز یکشنبه) اما با توجه به اینکه دیگر بازی خانگی‌ای باقی نمانده، سرمربی هلندی تصمیم گرفت سخنرانی کند.
این مرد هلندی که در بحبوحه فصل دوم ضعیف سرمربیگری‌اش در یونایتد، گمانه‌زنی‌های فراوانی را در مورد آینده‌اش در این باشگاه تحمل کرده است، در حالی‌که با تماشاگران صحبت می‌کرد، هو شد!

او گفت:«از طرف بازیکنان، کادر فنی و خودم، می‌خواهیم از حمایت‌های درخشان شما در طول فصل تشکر کنیم. همانطور که می‌دانید فصل آسانی نبود، اما یک چیز ثابت ماند و آن حمایت شما از تیم بود. البته فصل هنوز تمام نشده، ابتدا برای کسب سه امتیاز به برایتون سفر می‌کنیم و سپس برای قهرمانی به ومبلی می‌رویم.

من به شما قول می‌دهم که این بازیکنان همه کارهای ممکن را برای بردن جام و آوردن آن به الدترافورد انجام خواهند داد. ما مطمئن هستیم که شما در آنجا از ما حمایت خواهید کرد. پس متشکرم، شما بهترین حامیان جهان هستید.»
با اینکه تن‌هاخ از هواداران تشکر کرد اما این سخنرانی به مذاق برخی از آنها خوش نیامد و در جریان صحبت‌های این مربی او را هو کردند تا مخالفت‌شان را نشان دهند.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره